Шокирана съм от мнението на мъжа ми за космите!

  • 3 652
  • 52
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Откакто се познаваме се чистя навсякъде. Винаги съм си мислела че на него така му харесва повече. Последния път даже си направих по-различна "прическа" на триъгълника - т.н. "бразилска лентичка". И какво установих. След като няколко дни си мълчи по въпроса сутринта ми заяви че прическата му приличала на "хитлеристки мустачки" и изобщо не му харесвало да съм съвсем изчистена в зоната на бикините защото съм приличала на "гол охлюв". Досега обаче си мълчал защото мислел че или така ми харесва или го правя с хигиенна цел. Иначе за краката и мишниците не било лошо да са гладки, но бикините и ръцете не го кефели. Та сега се питам за какво всеки месец ходя и търпя да ме дърпат и скубят? Да не говорим че се бях навила за лазерна епилация в тази област и проучвах салоните. Хем щях да се охарча здраво, хем горкия щеше да гледа "гол охлюв" следващите 7-8 години.

# 1
  • Мнения: 3 447
И аз съм го чувала това мнение за "голия охлюв", мда Grinning

# 2
  • Мнения: 1 183
 Hug Hug Hug
Тия мъже защо винаги си мислят, че можем да им четем мислите  newsm78
А пък и ги страх да кажат какво мислят, че да не ни обидят  Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз съм го чувала това мнение за "голия охлюв", мда Grinning
Ако трябва да съм съвсем откровена, а и да ви поразсмея - това са моите думи за тоталното обезкосмяване в интимната мъжка област Mr. Green На мен поне ми е грозно и смешно да видя такава картинка, що се отнася до мъж обаче. За жената възприемам и напълно подкрепям "голоохлювстването" Laughing

# 4
  • Мнения: 1 381
ми нали знаетя приятели по вкус и цвят няма.

Моят пък точно обратното, като чуе че отивам на триъгълник едвам го удържам да минат поне 24 часа, че ми е много тънка кожата и много ме боли след това.

За ръцете също, обаче аз съм си доста космата и  няма как махам ги от години. КАто почна да се епилирам крака цели, ръце, мишници, бебешки мъх около лицето, мустак, брада ( е няколко косъмчета де) ми отива 1 ден и половина. Гърба ми се схваща ....., не е лесно

# 5
  • Мнения: 46 430
И аз мисля, че трябва да се водим по мъжете си  Peace
Моят мъж беше инициатор на голия охлюв и се старая да не го "обличам"  Blush

# 6
  • Мнения: 5 622

 Добре де, по-добре ли ще им е, ако езика им се заплита в косми и ги вадят измежду зъбите си? Те мъжете отдавна съм разбрала, че не са като хората....

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Абе честно да ви кажа, на мен самата ми е гадно да съм космясала... Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 237
Моят мъж определено си пада по "голи охлюви",ама и аз съм така.Тъй че спокойно можем да се пуснем и двамата на разходка в градинката  Animal Snail

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 789

 Добре де, по-добре ли ще им е, ако езика им се заплита в косми и ги вадят измежду зъбите си? Те мъжете отдавна съм разбрала, че не са като хората....

Хохохохоохххооооооо  hahaha hahaha hahaha ми то си е вярно. Ако има косми хич няма да им е приятно да си ги вадят от устата.
Иначе преди време един приятел ми каза, че не харесвал досущ обезкосмени, щото му приличало на детска п...а.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 444
Толкова ненавиждам косми, че махам всичко и навсякъде.Изобщо не ми пука ничие мнение, отвратително е жена с космаци #2gunfire Mr. Green
Никол, страхотно си направила снимката на детето, сама ли успя, много ми харесва  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 152
Мен пък точно такъв "гол охлюв" ме искат newsm47Ама съвсем, съвсем гол - хи хии. Сега обаче от бременността , нещо много ме боли като ме скубят Cry

# 12
  • София
  • Мнения: 39 713
И моя мъж е лщбител на "голия охлюв", но както беше написала една мама... приятели по вкус и цвят...
Различни мъже, различни идеали за красота.

# 13
  • Мнения: 1 934
Hug Hug Hug
Тия мъже защо винаги си мислят, че можем да им четем мислите  newsm78
А пък и ги страх да кажат какво мислят, че да не ни обидят  Joy
Май е така.

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Моят мъж определено си пада по "голи охлюви",ама и аз съм така.Тъй че спокойно можем да се пуснем и двамата на разходка в градинката  Animal Snail


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт