Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Като казах на големият ми син очаквах всичко, но не и това което ми се случи  hahaha.
Изгледа ме особено и каза:
"И сте правили секс?И сте спали голи ?"
А аз  Shocked Shocked Shocked
Как беше при вас?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Знам АЗ как съм реагирала на новината, че ще има бебе и аз ще съм кака - "Не го искам това бебе! Върнете го в магазина"  Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 959
hahaha.
Изгледа ме особено и каза:
"И сте правили секс?И сте спали голи ?"
hahaha hahaha hahaha
Горкия лошо му стана,по-разочарован и нещастен не бях го виждала.Само мисълта,че ще иде в по-голямата детска стая го успокояваше.

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
Моят отдавна мрънкаше за братче, както имало приятелчето му от градината Laughing Накрая като стана и му казахме, заподскача из стаята и започна да крещи "Ще си имам братче! Ще си имам братче!". После пък трябваше да обясняваме, че никой не знае дали ще е братче и т.н. По същия начин реагира и като тръгвах към родилното Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 9 399
Като казах на големият ми син очаквах всичко, но не и това което ми се случи  hahaha.
Изгледа ме особено и каза:
"И сте правили секс?И сте спали голи ?"
А аз  Shocked Shocked Shocked
Я, много готино! Mr. Green
Ти ме счупи от смях, честно! Joy Joy Joy

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми, тя си искаше братче и не сме имали никакви проблеми със съобщаването.

Обаче...
Бях някъде към 6-я месец и я взех с мен на УЗ преглед. Там лекарката се закле, че е момче и вечерта, както си хапвахме, тя стана и прошепна нещо на баща си...
Аз я питам какво толкоз крие от мен, а тя: "казах на тати, че си бременна  Shocked и че ще е момче".  Laughing

# 6
  • Мнения: 3 042
Ми дъщеря ми много се зарадва че ще си има сестричка /това искаше тя/. Но в последсвие се оказа, че и се роди братче, но беше много щастлива. Сега, когато е ядосана понякога, че не иска братче, а сестричка и да съм и родяла отново бебе - сестричка Joy Joy Joy.

# 7
  • Мнения: 93
Като казах на големият ми син очаквах всичко, но не и това което ми се случи  hahaha.
Изгледа ме особено и каза:
"И сте правили секс?И сте спали голи ?"
А аз  Shocked Shocked Shocked
Как беше при вас?

 Joy Ех, че ме разсмя. При нас "големият" беше на 1 год. 4 мес., когато му казахме и не се впечатли особено; по-интересно му беше като се роди сестричката му 

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 4 735
Интересна реакция...... Laughing
Нашата сама си поиска братче или сестричка. Е, предпочита сестричка, а баща й братче, ноооооо........още го  правим.......вече няколко месеца....... ooooh!  Embarassed

# 9
  • София
  • Мнения: 1 677
А ние ги заведохме на сладкарница и просто им казахме,че съм бременна.Те са достатъчно големи и реагираха с радост(особено каката).
И сега са много щастливи и горди да са КАКА И БАТИ. Heart Eyes

# 10
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Много се зарадва, но и той искаше отдавна да има брат или сестра. Нямаше претенции какво ще е.
Един ден, няколко месеца след като се роди бебето, запита наистина ли бебетата ставали като се правел секс. Аз казах, да и тогава той се зачуди, защо не е чул леглото ни да скърца   newsm78

# 11
  • Мнения: 310
м_е_р_и като видях това за кревата и скърцането... Grinning Laughing Grinning Laughing

# 12
  • Мнения: 1 883
Като и казахме , че мама има в коремчето бебе - много не се очарова , но когато Алекс се роди много и се радваше , и скаше да я гушка , целуваше я почти непрекъснато . Сега обаче ревността я гони яко  bouquet

# 13
  • Хасково
  • Мнения: 726
синът ми беше на 4 и половина, много се зарадва на новината
сега по цял ден целува бебка, даже прекалено и се радва

# 14
  • София
  • Мнения: 4 129
Нашият не е никак очарован. Когато го питатха какво иска - братче или сестриче и той казва: нищо. Разбрали сме се да дава дрънкалки на бебето и като порасне да си играят заедно навън. Също така да им вземеме двуетажни легла и той да е от горе - забаламосваме го с една дума.

Общи условия

Активация на акаунт