като че ли съм в омагьосан кръг

  • 1 315
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 408
Имам две деца. Каката е на 7,5 и откакто е тръгнала на училище всеки месец е хремава. Вече се справя по-бързо с тия състояния, обаче лошото е, че малкото/1г и 2м./ всеки път няколко дни след нея пипва бацилите и минаваме на антибиотик. От нова година насам сме сменили  4 или 5-вече им изгубих броя. Започваме с хрема или температура и стигаме до кашлица-бронхит, пневмония..... Преди 8 дена свършихме с предпоследния антибиотик, от днес сме на Сумамед.
Споделете, има ли някой като моя случай и как постъпва, защото аз съм се отчаяла. Страхувам се да не дада на бебето антибиотика, да не стане по-зле. 

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 17:05 от gidimi

# 1
  • София
  • Мнения: 974
Кумицата ми имаше твоят проблем....голям батко и малка сладурана, която лепваше всичко от батко си.
Тааа....тя си реши проблема с хомеопатията.
Вече почти година не са пили антибиотик и не са карали сериозни заболявания.
Според мен е много разумно, но това остава ти да прецениш
Успех  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 39 717
И аз щях да ти препоръчам хомеопатия. Има мами от форума, които могат да ти препоръчат лекари хомеопати.
Това
Цитат
Страхувам се да не дада на бебето антибиотика, да не стане по-зле.   
не го схващам. Каката да даде антибиотик на бебето? или?

# 3
  • Мнения: 408
Не, страхувам се, че ако не започна лечение с антибиотик ще стане по-зле.
А по въпроса за хомеопатите - аз съм от Сливен и май единствения хомеопат дето що годе го препоръчват е стоматоложка Thinking Нещо не ми вдъхва доверие, то вече вяра нямам на нищо. Прочетох за имунобора и съм склонна да опитам, защото продуктите с ехинацея явно не дават резултат при нас. На каката давам редовно осцилококцинум, ама ефект-ъ-ъ.

# 4
  • Мнения: 1 113
Прочетох за имунобора и съм склонна да опитам, защото продуктите с ехинацея явно не дават резултат при нас.
Имуноборът съдържа бета-глюкан и ехинацея, така че ако ехинацеята под друга форма не ви помага, най-вероятно и под формата на Имунобор няма да ви помогне.
А правилили сте микробиологични изследвания на малката? Преди 2 години дъщеря ми боледува така - за кратко време минахме през няколко АБ и резултат нямаше. Аз също мислех, че племенника ми, който ходеше на градина й носи вируси и бактерии, но се оказа, че детето има бактерии, резистентни на повечето АБ. След един курс от установения вече с антибиограма АБ нещата се оправиха.
Успех!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт