Редовен ли е цикълът ви след като ви дойде?

  • 852
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Здравейте мами!
Цикълът ми дойде, когато бебо беше на 6 месеца. Все още си го кърмя, но оттогава не ми е идвало отново.... newsm78Дали това е нормално докато отново се орегулира? При вас как беше? Аз ве4е съм много притеснена и май ще тичам до аптеката за тест за бременност....... Embarassed

# 1
  • Мнения: 310
първите няколко пъти ми идваше на по-голям интервал от време и различен всеки път, но вече ми се е нормализирал

# 2
  • Мнения: 86
За моя голяма изненада ми е редовен,дойде ми още на следващия месец след раждането.И аз кърмя и си мислех,че няма да е редовен.
 Според мен твоя още не се е регулирал имам приятелки при които също е така,но за твое успокоение направи си тест.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Моят също е редовен.Дойде ми 55 дни след раждането и за сега върви нормално!

# 4
  • Мнения: 161
Ура! Ура! Ура!
Направих си теста и всичко е наред - не съм бременна. Бях се вкарала в едни мисли и притеснения........
Ама не знам дали не съм и малко разочарована от този резултат..............


Момичета, благодаря за бързите отговори!
Поздрави на всички!

# 5
  • Мнения: 250
на мен не ми е особено редовен, всеки месец ми идва, но не е като преди точно на датата, дава ми отклонение около седмица

# 6
  • Мнения: 4 242
Дори на една и съща дата ми идва. Grinning

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Идва ми вече 3 пъти-точно на 28-ми ден както преди да забременея Laughing

# 8
  • Мнения: 7 430
Не, не бе редовен - дойде ми, когато Вики бе на 8м и после ми закъсня доста повечко и после вече въобще не ми дойде и айде....второ бебе Mr. Green

# 9
  • Мнения: 703
На мен ми дойде, когато Ади беше на 7 месеца, ама оттогава си идва когато си иска, та вече не му се притеснявам Crazy

# 10
  • Мнения: 120
На мен пък все още не ми е идвал мензисът, вече почти 10 мес.  Crossing Arms Не съм бременна със сегурност Blush. Така че, явно докато не спря да кърмя няма да имам мензис Rolling Eyes.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Цикълът ми се възстанови, когато детето беше на 8м и оттогава е редовен (както беше и преди забременяването). Опитах се да увелича броя кърмения с напразната надежда пак да изчезне, че ми беше много удобно без цикъл Mr. Green но не би.

# 12
  • Мнения: 641
Година след като родих започна да идва съвсем редовно, преди това се е случвало веднъж-дваж Grinning да ме стресне (продължавам да кърмя).

# 13
  • Мнения: 3 550
редовен, доколкото идва всеки месец. Но понякога с чувствителни отклонения във времето, до 10 дни разлика. И аз съм се постряскала.  Grinning

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Изпаднах в люта завист Mr. Green Mr. Green Mr. Green На мен ми дойде 20 дена след раждането и оттогава си ми е съвсем редовен, само дето понякога ми избързва с по 5-7 дена Cry Cry Cry
Кърмя я и до сега най-малко по 6 пъти на ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт