лични впечатления от wizzair

  • 694
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 089
ми това е.
ще ни се наесен да пътуваме до рим с wizzair, ама с бебка. освен това не ми се ще да остана някъде из европа, защото са им затворили офиса или поради друга причина. това вече сме го играли - пътувахме с бекс и в париж разбрахме, че офисът им е затворен и няма с какво да се приберем, а парите бяха на финала. е, после ги осъдихме
та, събирам лични впечатления - точни ли са, случвало ли ви се е да отменят полет, имат ли закъснения. изобщо всичко, което можете да споделите.
bouquet

# 1
  • Мнения: 463
Пусни го при чужбинските мами. Там има пътували с Wizz и доколкото четох, нямаше оплаквания.
А аз ще летя с тях през май до Лондон, така че тогава ще имам лични впечатления.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 671
Сестра ми летя до Бон и обратно - никакъв проблем. Е верно, че прекачваще и чакаше в Будапеща, но те си го казват предварително...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И ние имаме намерения лятото да летим с тях до Лондон, така че ще ми е полезно всякакво инфо! Ще следя темата с интерес.

# 4
  • Мнения: 1 854
Майка ми и племенницата ми летяха с Wizz air в началото на февруари до Амстердам.Нямаха никакви оплаквания.Полета им и в 2те посоки беше навреме осьществен(дори на врьщане се прибраха малко по-рано). Само на отиване ни се обадиха да кажат, че за пьрвоначалната дата която бяхме резервирали(11 фев), няма достатьчно желаещи и че отменят полета и врьщат парите, но намериха алтернатива и ни предложиха за с 2 дни по рано.За на врьщане датата ни остана непроменена.По време на полета са предлагали леки закуски и питиета срещу заплащане.Стюардесите са били любезни.Вьобще за цената която платихме си заслужаваше ранното ставане, престоят на отиване в Будапеща от 4 часа и малко тясното пространство в самолета.
Успех на пьтуващите.Аз сьщо мисля да ползвам тази компания като се прибирам кьм Бьлгария и тогава ще мога да споделя още впечатления.

пс:С Бекс еьр сьм пьтувала и беше кошмар, а имах и "честта" да попадна сред тези, на чийто полета беше отменен и парите не бяха вьрнати.Добре, че не бяха много и добре че БГ еьр ме спасиха Twisted Evil

# 5
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Аз не съм летяла, но малко инфо за тях. От 1 май ще има директен полет между София и Лондон. Никъде не са го обявили (е, аз не съм видяла), но когато проверявах за билети и цени след 1 май ми излезнаха директни полети София-Лондон и обратно. Цената за лятото все още е под 100 паунда, излизаше около 95 паунда отиване май месец и връщане август. А за бебетата до 2 години не се плаща абсолютно нищо. Така, че който не е купил билети  може там да провери.

# 6
  • Мнения: 2 563
Аз летях през ноември с тях до Будапеща. След 3 часа чакане на летище София служители на летището обявиха, че полетът се отменя, пуснаха ни да си ходим и ни казаха да се обадим на уизеър и да питаме кога ще има полет. Мен ме сложиха на полет на следващата сутрин. Обслужването беше ок, като се изключи безцеремонното и грубо местене на момче с увреден слух от emergency exit мястото.

# 7
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Имам опит с канселирането на полети само Laughing Канселираха го в последниа момент, защото явно не са имали достатъчно пътници. Предложиха ни други дати, без да заплащаме нищо допълнително.
След това ние канселирахме новия полет по лични причини. Бяха ни върнати парите от летищните такси, което си е добре, защото цената на билетите на човек без таксите бяха около 6 поунда Wink
За лятото пак сме купили билети с тях. Този път директен полет Лондон-София. Мисля, че и до Бургас са директни. Информация има в сайта им.
На познати родителите им са пътували с wizzair. Не съм ги питала за подробности, но не са се и оплакали да са имали проблеми  newsm78

# 8
  • Мнения: 94
Ние летяхме с тях в средата на януари Всичко си беше ОК Даже престоя от 8часа на Будапеща понесе много добре на Ирен-голямо бягане падна из цялото летище Въобще доволна съм - очаквах да е много по-тежко пътуването

# 9
  • Мнения: 11 311
Моята приятелка ми идва януари на гости и летя с тях. Прекачване на Будапеща и после до Франкфурт Хан. Всичко си беше по разписание. Нямаше отказ, нямаше закъснения. Престоя на Будапеща е голям, има възможност да си оставиш куфарите на багаж и да се разходиш из града. Все пак 8 ч е отегчително на едно място, особено с дете.
Приятелката ми остана доволна и каза, че ако трябва пак ще лети с тях.

# 10
  • Мнения: 1 072
НаШи приятели пьтуваха с тях в края на февруари Лондон_Рим. Останали са доволни и пак с тях Ще летят пролетта  от Лондон до Бургас.

# 11
  • Мнения: 980
Летях с тях преz есента и всичко мина добре. На отиване към БГ видях малко zор с тоz престой от 12 часа на летището, но си имах много добро основание и добре го оплоzотворих Wink

Общи условия

Активация на акаунт