Комплект шишета за новородено-Avent

  • 6 464
  • 15
  •   1
Отговори
  • в стаята
  • Мнения: 469
Видях, че продават такива комплекти ползвали ли сте ги и струва ли си парите мисля, че бяха около 40 лева
Благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 5 228
Ако смяташ да кърмиш, няма да ти трябват толкова  шишета - само 1 или 2 ще са ти достатъчни.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 380
гледах ги и аз докато бях бременна,но взех  2 др.браун, и тях не съм ги ползвала-категорично не иска и досега да пие вода,а сок като пробвах да му дам вече на 6 месеца,то направо от чаша с накрайник.Така че не бързай,по-добре вземи само 1.

# 3
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз съм в шестия месец, така че не съм си купила и не съм използвала шишета все още, но аз си мислех да си купя или на др.Браун или на Чико против колики. Има няколко теми изписани по повод на това, какви шишета да си купи една бъдеща мама и като цяло се набляга на мнението, че бебето има ли си колики- шишетата не помагат. Така, че ще си купя едно- две на Авент или на Камера. Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 119
Тези шишета излизат на добра цена с всичко в комплекта. Аз ги харесвам, че може да се мият и без четка. Няма да са ти излишни,  дори и да кърмиш в началото, все ще ги използваш.

# 5
  • Мнения: 364
много бях доволна от шишетата на avent - не съм ги купувала като комплект, а поотделно, но освен лесното почистване и здравината могат много лесно да се "ъпгрейдват" - имат си различни номера биберони, накрайниците за чашките също стават, дръжки и т.н. - и резервни капачета продават.... Laughing

# 6
  • Мнения: 1 866
Много съм доволна от Авент, но аз се оказах с много шишета. Имай предвид, че ако купиш стерилизатор или помпа за кърмачки на Авент в комплекта има също по едно или 2 шишета. Така че заедно с комплекта шишетата ще ти дойдат в повече особено пък ако и кърмиш. 

# 7
  • Мнения: 2 768
Моето бебе отказа да пие от Авент-ските биби. После като ги сравних с други разбрах причината - много са твърди! И при други мами се е случвало, имай го пред вид.

# 8
  • Мнения: 135
Заслужава си комплекта струва около 40-45лв.

# 9
  • Мнения: 1 045
Моето бебе отказа да пие от Авент-ските биби. После като ги сравних с други разбрах причината - много са твърди! И при други мами се е случвало, имай го пред вид.

Аз сложих от физиологичните силиконови биберони на Чико , които пасват идеално на Авентските шишета  Peace

По темата - шишетата са страхотни ! Аз лично съм много доволна ! Моя съвет е да си вземеш примерно стерилизатора с 2-те големи шишенца или помпата за кърма с 2-те малки. Така ще ти излязат по-евтино.

# 10
  • Мнения: 643
И аз така авентски шишета с биберони на Чико, и бебето доволно и аз доволна. Незнам дали ще ти трябват толкова шишета, но изборът на марка е добър.

# 11
  • Мнения: 8 505
много бях доволна от шишетата на avent - не съм ги купувала като комплект, а поотделно, но освен лесното почистване и здравината могат много лесно да се "ъпгрейдват" - имат си различни номера биберони, накрайниците за чашките също стават, дръжки и т.н. - и резервни капачета продават.... Laughing

Точно затова и аз съм повече от доволна от Авентските шишета.

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз си купих точно този комплект и съм много доволна. Четката за миене е ужасно удобна. След това се снабдих и с големи шишета

# 13
  • Мнения: 221
Много съм доволна от Авент, но аз се оказах с много шишета. Имай предвид, че ако купиш стерилизатор или помпа за кърмачки на Авент в комплекта има също по едно или 2 шишета. Така че заедно с комплекта шишетата ще ти дойдат в повече особено пък ако и кърмиш. 
Е на мен не ми се оказаха много, защото се опитахме да се кърмим само ден-два, но Лала е права, в началото няма да ти трябват толкова много.

# 14
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз имам комплекта и въпреки, че кърмя, го ползвах- има биберон залъгалка и четка, а и когато бебо беше болен му давах разните лекарства в тях. И вода, и сок ...Доволна съм, след време ще ги превърна в чаши...

Общи условия

Активация на акаунт