Я кажете какво взимате при главоболие?

  • 17 908
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 645
 Много често имам главоболие,и все по малко лекарства вече ми помагат,а без лекарство главоболието няма да мине,а то  в повечето случаи направо е непоносимо.
Значи,аналгин и аспирин,не ми действат.
Нурофена също.
Солпадеина(разтворимият) ми помагаше, но вече и той не ми върши работа.
Единственото което ми помага е Аулина,но до колкото разбрах, не трябва да се прекалява с него,защо и аз не знам newsm78

Рапидола също не ми помага,пих го когато бях бременна.

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 23:16 от doda

# 1
  • Мнения: 7 474
Ацефин само ми помога.

# 2
  • Мнения: 396
Аз взимам Алгозон. Помага ми!
Успех!
  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 550
И на мен само Аулин ми помага.

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 841
Аз вземам Рапидол, понеже разтворимите немога да ги пия, а това се смучи и засега ми действа добре.

# 5
  • Мнения: 5 790
Извинявай, ама малко оff. Моята майка страдаше от зверско главоболие, години наред. И също като теб лекарствата вече не й действаха. След ходене по мъките, невролози, ендокринолози, изследване на хормони и накрая скенер, се оказа, че страда от високо кръвно. За цялото й ходене по лекари, никой не се беше сетил да й премери кръвното  Shocked  Сега пие лекарства за кръвно и въобще не се сеща какво е това главоболие. Не казвам, че при теб е това, но можеш да идеш да ти го премерят, за да отпадне този вариант.

# 6
  • Мнения: 7 640
Аз взимам Алгозон. Помага ми!
Успех!
  bouquet
е това е вносен аналгин  Laughing
Дода, какво разбираш под прекаляване с аулин.
Макс. допустима доза е до 4 табл. за 24ч и е сравнително най-пречистеният препарат от тази група

# 7
  • Мнения: 1 645
Извинявай, ама малко оff. Моята майка страдаше от зверско главоболие, години наред. И също като теб лекарствата вече не й действаха. След ходене по мъките, невролози, ендокринолози, изследване на хормони и накрая скенер, се оказа, че страда от високо кръвно. За цялото й ходене по лекари, никой не се беше сетил да й премери кръвното  Shocked  Сега пие лекарства за кръвно и въобще не се сеща какво е това главоболие. Не казвам, че при теб е това, но можеш да идеш да ти го премерят, за да отпадне този вариант.

Абе и при мен има нещо нередно,но определено не е от кръвното.
Винаги съм с ниско кръвно.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
Аз пия Саридон, но ми свърши. Трябва да кажа на един познат да ми намери.

Саридон
Действащо вещество: КОФЕИН+ПАРАЦЕТАМОЛ+ПРОПИФЕНАЗОН

# 9
  • Мнения: 1 645
Аз взимам Алгозон. Помага ми!
Успех!
  bouquet
е това е вносен аналгин  Laughing
Дода, какво разбираш под прекаляване с аулин.
Макс. допустима доза е до 4 табл. за 24ч и е сравнително най-пречистеният препарат от тази група

Ами и аз точно не знам Embarassedможе би не трябва да се пие всеки ден newsm78
Аз пия от разтворимият,за таблетките не знам.

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз пия Ацефеин.
Но мен глава ме болеше от Логест. Сега, след като гинеколога ми ги смени, много рядко ме боли глава.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 980
Засега само Панадол -по 2 през 4 часа  Confused
Иначе ако не кърмя Ацефеин!

# 12
  • Мнения: 1 493
Саридон .  Аулина вреди на стомашната лигавица. Има опасност да си навлечеш язва, лекувайки главоболието си .

# 13
  • Мнения: 1 645
Момичета ,благодаря ви  bouquet
Ще пробвам Саридон.

# 14
  • Мнения: 46 436
Много съм доволна от "Ибупром"  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт