столче за хранене

  • 1 184
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
моля да споделите някакъв опит при използване на столче за хранене. детенцето ми е на 8 месеца. време ли му е? благодаря

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Време му е.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 298
Време му е и още как!

Ние имаме столче от 3.5 месеца, тогава ни го подариха моите колеги като се върнах на работа, иначе щяхме да си купим около месец по-късно, когато захранихме детето на 4.5 месеца.
Столчетата обикновено имат различни позиции на облегалката и стават и за по-малки бебета. Нашата дъщеря я сложихме веднага, в упътването пише че става и за новородени, в "най-полегналата" така да се каже позиция е като кошница за кола, но в началото използвахме само електронната люлка.

И така я захранихме направо в столче и само там я храним. Лятото дори си го носихме на морето.

Ще видиш колко по-удобно е за хранене на детето. Сега нашата девойка вечер се храни с нас, слагаме я в столчето, столчето наред с нашите столове в трапезарията, ние си ядем нашите манджи и някой от нас я храни с нейните докато хапва той самия. И тя е доволна, че споделя трапезата с нас.
Често след храна си седи известно време в столчето, разглежда си книжки или се занимава с някаква играчка докато ние си вършим друга работа.

# 3
  • Мнения: 8 505
Да,отдавна му е време.

# 4
  • Мнения: 3 042
Време му е да!

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
По принцип му е време, но не сте закъснели много. Аз вече не помня кога го купих, но съм доволна от тази си покупка, въпреки че не го ползвам редовно.

# 6
  • Мнения: 343
Време му е и още как!

Ние имаме столче от 3.5 месеца, тогава ни го подариха моите колеги като се върнах на работа, иначе щяхме да си купим около месец по-късно, когато захранихме детето на 4.5 месеца.
Столчетата обикновено имат различни позиции на облегалката и стават и за по-малки бебета. Нашата дъщеря я сложихме веднага, в упътването пише че става и за новородени, в "най-полегналата" така да се каже позиция е като кошница за кола, но в началото използвахме само електронната люлка.

И така я захранихме направо в столче и само там я храним. Лятото дори си го носихме на морето.

Ще видиш колко по-удобно е за хранене на детето. Сега нашата девойка вечер се храни с нас, слагаме я в столчето, столчето наред с нашите столове в трапезарията, ние си ядем нашите манджи и някой от нас я храни с нейните докато хапва той самия. И тя е доволна, че споделя трапезата с нас.
Често след храна си седи известно време в столчето, разглежда си книжки или се занимава с някаква играчка докато ние си вършим друга работа.

moje li da popitam kakva marka e vasheto stolche, ot kade e kupeno i kolko struva. puk ako i snimka imate... Heart Eyes
blagodarja

# 7
  • София
  • Мнения: 2 298
Време му е и още как!

Ние имаме столче от 3.5 месеца, тогава ни го подариха моите колеги като се върнах на работа, иначе щяхме да си купим около месец по-късно, когато захранихме детето на 4.5 месеца.
..............

moje li da popitam kakva marka e vasheto stolche, ot kade e kupeno i kolko struva. puk ako i snimka imate... Heart Eyes
blagodarja

Марката е Пег-Перего, колегите ми са го купили или от Данет, или от family-bg
Все ми се струва, че го бяха купили за 360, но в сайта го виждам сега за 390. Ето ти сайта да го разгледаш и да му видиш характеристиките:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=1677

а ето и адреса на другия сайт, където го има: http://family-bg.com/catalog/

Миналата година го имаше само в Интернет магазини може би защото беше съвсем нов продукт, сега може да го има и в магазините, които продават тази марка.
Това, което не са написали в описанието за продукта е, че електронната люлка се ползва докато бебето стане 10 кг. При тежко бебе батериите вече не могат да я задвижат, може да се ползва с люлеене на ръка, разбира се. Но те като станат по-големи така или иначе такава люлка им става безинтересна, поне нашата лудетина след 7-8 месеца беснееше вече на едно бънджи и люлката на столчето не я вълнуваше. Сега вече се е научила като приключи храненето да се оттласка с крачета в тялото на този, който я е хранил и така си се люлее и без електроника.
Но пластмасата е много здрава, седалката изключително удобна и много добре обезопасена.
Дано да съм била изчерпателна, ако има още нещо - питай!

# 8
  • Мнения: 343
nati, blagodarja za izcherpatelnoto info.
az sum fen na peg perego, kolichkata mi e takava...
no i cenata na stolcheto si ja biva.... #Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 11 692
Ние купихме нашето столч,когато бебка беше на 7 месеца!Много се чудих за модела и в крайна сметка се спрях на Чиполино Гранд Комфорт!Засега съм доволна!

# 10
  • Мнения: 1 059
Време му е да. Нашето го ползваме от 4 месеца

# 11
  • Мнения: 341
Не сте закъснели, но ще се родиш със столчето.
Нашето е Yam-Yam - най-популярния модел на Bertoni. Едва ли ти върши работа информацията ми за цената, защото е от преди повече от година, тогава струваше 150 лв., сега не знам колко е. Доволна съм, но ако трябва пак да купувам столче, няма да купя такова, което се регулира на височина - 2 пъти по-скъпо е, а тази функция не сме я използвали нито един път. Като гледам няма и да я използваме, защото детето расте и май вече върви към обикнивен стол - не защото не се събира в столчето, а защото иска да седи като нас.

# 12
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Подариха ни на Бертони дървения модел, който се разглобява и става на масичка с малко столче. Смятам щом започне да седи по-стабилно да я слагам. Мисле, че ще е много удобно.

# 13
  • Мнения: 324
Столчето за хранене е най-дълго използваната вещ на сина ми. Той е на 5 години и от 5 месечен до момента не сме спирали да го ползваме. Когато стана на 4 години просто махнахме предната табличка и го слагаме на високата маса с нас да се храни.
По мое мнение е глупаво да давате луди пари за скъпа марка, тъй като единственото предимство на някои по-скъпи модели е люлещото се положение, за което сте закъсняли. Да ви е сладко  feeding

# 14
  • Мнения: 181
Абсолютно съм съгласна с Blondinka. Нашето също е подарък от колеги на тоткото. Марката е бертони, но няма никви екстри. Те не са ни и нужни за момента. Вие сте достатъчно големи и не ви трябва нито регулиране на височина, нито на облегалката. Вземи си обикновено, стига да е достатъчно стабилно и удобно на бебочето. smile3521

Общи условия

Активация на акаунт