Даряване на мляко

  • 481
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 032
Не знам дали скоро/някога сте се опитвали да дарите мляко.  Сестра ми (живее е София) ми се обади, раздразнена, защото:
•   Иска да дарява мляко (кърми, има много, не може да намалее, но това е друга история, да не се отплесвам), даже им казала, че не иска парите, които дават, просто иска да дарява;
•   Обадила се, направили й изледвания; ОБАЧЕ
•   Трябвало да подпише след това договор, че ако в продължение на 3 месеца не “давала” поне 400мл на ден....трябвало да си плати “великите” им изследвания.

Пък аз си мислех, че плановата икономика вече я няма. Ха, и там някоя си, която дошла в къщи, й казала да не изварява в стерилизатор. В тенджера трябвало да вари.
Сестрьонката съответно казала къде да си сложат договора и й минал мерака за дарение.


ПС Нейна приятелка ще ражда, ама не е добре, та сестъра й казала, ако има проблеми с кърменето, че може да й дава мляко.

# 1
  • Мнения: 6 243
Ами тук чат-пат влизат служителки на БМК, ама освен да ни призовават да ставаме дарителки, нямат време да осъществяват и обратната връзка. Надявам се все пак някоя да е видяла написаното от тебе, защото има много какво да се желае в тази област.

# 2
  • Мнения: 1 737
Къде живее сестра ти? Аз имам нужда от допълнително кърма, бях болна от пневмония, кърмата ми достигна 100 мл на денонощие, сега се потрудих сериозно да я направя 500 мл. но не ми е достатъчно! Имах 7л замразени, но свършиха. Детето ми последните няколко дни кашля много и повръща другата храна, има нужда да мине само на кърма според мен, но не ми достига.

Единственото ми изискване е да не пие някакви лекарства. Не ми е нужно да стерилизира, детето ми е достатъчно голямо, докато си замразявах аз не съм стерилизирала. Ако е съгласна, нека замразява кърмата и като събере 1-2 литра, мога да ида до нея да я взема с кола. Мога да и дам доста бурканчета тип "ам-ам" с винтови капачки, на които помпата Авент се завинтва директно.

# 3
  • Мнения: 2 032
AQ, тя живее в кв.Стрелбище. Не пие нищо, и се храни грамотно.
Днес й изпратих нов запас стерилни торбички за замразяване.

Общи условия

Активация на акаунт