Търся бежов панталон и бяла туника за бременни на ТСМ

  • 1 100
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 679
Утрепах се от търсене, дори в склада на ТСМ ходих, но ми отговориха, че евентуално има в някой магазин останала бройка. Та търся панталон за бременни бежав възможно най-малък размер и туника бяла също за бременни, досега намерих само в два магазина но размерите отговаряха на българския 50. Аз нося ТСМ 34-36, 36-38. Моля ви много ми хареса панталона моя прителка си го е купила и направо съм влюбена в него. Дори и да е от друг град все ще се намери някой на който да изпратя пари и да си го купя.

# 1
ще публикуваме в atrakcion.com тогава, сигурно ще е във вторник, в трябва да проверим номерацията

# 2
  • Мнения: 493
аз видях такива в магизинте на BigShop- Варно , но съм виждала от същата верига магазини и в София единия мисля, че беше на бул. Хр. Ботев

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Тези на Хр. Ботев са изчерпани, както в магазина на Левски.

# 4
  • around the world
  • Мнения: 651
Обади се във всички магазини на Биг Шоп, а и те скоро очаквали нови неща затова си остави тел., за да ти се обадят,ако получат. Аз все така правя. Успех !

# 5
  • Мнения: 2 142
И аз търся същото, ако намериш някъде, свиркай!

# 6
# 7
  • в стаята
  • Мнения: 469
аз видях такива в магизинте на BigShop- Варно , но съм виждала от същата верига магазини и в София единия мисля, че беше на бул. Хр. Ботев

В магазините във Варна има ли и други дрехи за бременни?

# 8
  • София
  • Мнения: 679

Не е този. Е аз се снабдих с панталонче и туника от Варна, утре го чакам да ми го изпратят Laughing

# 9
  • Мнения: 493
isi   скоро не съм виждала нищо интересно в Big Shop-a, моите последни покупки са от Блага Благоева магазина с/у общината имат серия за бременни и също така си взех една рокля която стои  добре почертава коремчето, тя не е от тази серия.

Общи условия

Активация на акаунт