А бе стачка ли е, какво ли е???

  • 301
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 198
Съжалявам, че пак ви занимавам с моя проблем, вече няколко пъти съм писала по въпроса, но все още отговор нямам.
Мойта хубавица имаше колики до около 4 месеца, след това имаше затишие два три дена, и след това се почна отново рев и тръшкане, малко по по-различен начин, но това го разбрах по-късно. Мислех, че коликите са се завърнали, но след малко повече четене и помощ от приятел разбрах, че е стачка. Утре Маги прави 6 месеца, а аз от три дни и давам по малко пюре от тиква (реших да започна с тиква защото е домашна). Беше се успокоила за ден, два, три и реших да пробвам със захранването. Яде го, но като че ли, пак започва да стачкува, възможно ли е вече два месеца детето да стачкува (най-много се тормозим вечер). Притеснявам се защото докато бяха коликите тя стискаше и само ръмжеше а не плачеше, а сега направо се дере, което не е типично за нея. Та се чудя дали не я боли нещо, та така плаче (може ли от тиквата да я боли коремчето) или е глезотия, или е нещо друго за което не се сещам. Спрях тиквата, но снощи пак беше двучасова борба. newsm78
Зъбки няма (поне не напипвам), нощните хранения са безпроблемни макар че са доста начесто - на час и половина - два.
Наддава си добре - по около 800 гр. на месец, само на кърма е (като изключим тиквата - 3 дни по две, три лъжички).
Помагайте с мнения...

# 1
  • Мнения: 250
Може и да са зъбки. При нас беше същото, на моменти реване ама деране по 2ч. изобщо не предположих, че може да е от зъбки.посъветваха ме да давам по малко панадол и така се умирявахме.

# 2
  • Мнения: 1 771
И аз си помислих за зъбките.

Общи условия

Активация на акаунт