за памперсите Хъджис

  • 1 423
  • 21
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 726
купих Хъджис 3-6 кг, много ми харесаха
като отидох втория път ме попитаха от кои- оказа се че има два вида - сс ластик и без ластик отгоре
различават се и по картинките на лепенката, и по цената
някои знае ли кои са истинските, как ги познавате

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз като купувах от тях бяха в жълта опаковка и струваха 29-30 ст.Казваха ми че били италиански,а баркода е английски #Crazy и като им казах те - ааа така ли?Имаше и едни полски в червена опаковка-отврат.Има и в Метро,но не съм купивала от тях.Те са към 38 ст.

# 2
  • Мнения: 698
Мисля, че е логично по-скъпите да са "истинските"...  Rolling Eyes
По наше време тези, които купувах и бях доволна, бяха 43 ст. и май без ластик.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 375
Ползвам само хъджис и съответно съм попадала и на двата вида
честно казано тези с ластик са маааалко по-добре, но не е безумна разликата. в метро са само с ластици

# 4
  • Мнения: 411
Това са два различни модела.Тези с ластиците са superfleksс,а другите са freedom.В Метро са суперфлекс,а има разбира се и едни ужасни ментета #Crazyдамно не шопадате на тях.Те са с по-тънки лепенки.

# 5
  • тук-там
  • Мнения: 5 608
Аз гласувам с две ръце за Хъджис. Но в БГ не съм ги купувала. Ползвах тези с ластик. Много са добри и Либеро.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
"Хъгис", много ви моля  Mr. Green

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хъджис или Хъгис, все едно. С ластик и широка лепенка ползвах за Василена и съм много доволна. И бяха по-скъпи от "Памперс".

# 8
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Съвсем наскоро разбрах как да различавам "фалшивите" от истинските.Пакета на истинските е зелаен(а не син) с апликации на мечо пух.А фалшивия-пакета е син, а самите памперси на коланчето има някакви пиленца.  Peace

# 9
  • Мнения: 3 098
Много съм доволна от 'Хъгис'. PeaceОпаковката е зелена с едно бебе.
Вси4ки памперси на 'Хъгис'са с широка ласти4на лента,позволяваЩа на бебето свободно движение.

# 10
  • Мнения: 5 265
 Погледни тук http://www.huggies.ru/HuggiesCatalogue.asp ! Ние сме със Super-Flex  newsm30.

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А каква е цената на пакет 10-16кг и колко бройки има в него ?

# 12
  • Мнения: 5 265
doniboni , тези са N 4+, още не сме ги намерили  Cry !

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
doniboni , тези са N 4+, още не сме ги намерили  Cry !

Да не би трудно да се намират ?

# 14
  • Мнения: 1 006
Малко офф, ама : онзи ден ми донесоха едни такива (в бяла опаковка, 28 броя, freedom) - аз не съм купувала досега, с информацията, че били хипоалергенни newsm78
Споделете дали наистина е така, и ако не - има ли такива въобще? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт