Бабин лек при болки в жлъчката по време на бременност.

  • 6 482
  • 6
  •   1
Отговори
Бременна съм в 24 седмица. Имах много силни болки в дясната страна под ребрата за около 3 часа. Предполагам, че е жлъчката, тъй като имам прегънат на две места жлъчен мехур и от време на време ме боли.

# 1
  • Мнения: 3 537
Ааааа,не Naughtyс такива неща според мен не се шегувай с бабини рецепти.Отиди си на лекар веднага!!!С това шега не бива особено като си бременна. Peace

# 2
  • Мнения: 601
  Самолечението си е доста рисковано наистина при твоето положение,
   отиди на лекар!
   Скорошно оздравяване!  bouquet

# 3
  • Мнения: 207
При мен беше в 26-27 г.с.  такова нещо никога не ме беше боляло. Отиди на лекар задължително. Моя ми изписа някакви хапчета не си спомням какви точно, и пазих диета. Дано бързо се оправиш Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 39 717
Мисля, че бременни могат да пият нош-па, но се посъветвай с гинеколог.
И диета.
Аз съм със същата жлъчка, S-образна, прегъната на две. Ако започнат да се образуват камъни, в повечето случаи решението е операция.
Първата ми криза май беше преди 12-13г. Имала съм и много тежки периоди. В доста от случаите кризите могат да се избегнат с добра диета. Имам приятелка мед.сестра-диетоложка, трябва да я помоля да напише някаква диета.
Аз не ям кисело и прясно зеле, ряпа, сурови моркови (или ако ям, ям в малки количества), никакви ядки (особено фъстъци), нищо мазно, люто, тежки и трудно смилаеми храни. Шоколад мисля, че също не може, но пък аз по принцип не ям шоколад.
Когато лекарката ми изреждаше какво не трябва да ям, аз почти приревах "а какво може".

Знам как боли и ти съчувствам Sad Бързо оправяне   bouquet

# 5
  • Мнения: 6 164
Мила не предполагай, а както са ти казали се консултирай с лекар. Не си позволявай никакви рискови в твоето положение. Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 2 227
По-добре отиди на лекар. Тези болки не са майтап, знам го от личен опит, защото аз също съм с прегъната жлъчка. Бързо оздравяване   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт