Каква е тая работа с виното и варицелата?

  • 17 077
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 383
Всички ми казват "Дай му малко вино, да избие по-бързо." Аз като не разбирам нещо, предпочитам да не го правя. Как точно дйства виното?

# 1
  • Мнения: 7 640
глупости Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 5 370
Всички ми казват "Дай му малко вино, да избие по-бързо." Аз като не разбирам нещо, предпочитам да не го правя. Как точно дйства виното?
тинтири-минтири, чувала съм го това. ПОнеже действа загряващо виното, та.....смятало се е, че помага по-бързото избиване на пъпките при шарка.
По никакъв начин вино бе-тия хора са лудииииииии, да си дават на техните деца. #Cussing out
Сори, цвети, ама се ядосах на безотговорни съвети.

# 3
  • Мнения: 1 182
Чувала съм че от виното-2-3 лъжички избиват пъпчиците по-бързо.Аз на моя не съм му давала.Но педито ни предписа някякви хапчета.

# 4
  • Мнения: 5 391
Аз на себе си съм го прилагала, когато бях болна от варицела преди няколко год, но мисля че с или без вино те пъпките така или иначе си избиват.

# 5
  • Мнения: 7 640
Аз на себе си съм го прилагала, когато бях болна от варицела преди няколко год, но мисля че с или без вино те пъпките така или иначе си избиват.

# 6
  • Мнения: 1 383
Аз на себе си съм го прилагала, когато бях болна от варицела преди няколко год, но мисля че с или без вино те пъпките така или иначе си избиват.

Да, и аз се чудя откъде знаят как биха избили без виното. Благодаря ви, и аз мисля че са глупости, ама ми е по-добре да имам още няколко мнения за подкрепа.особено срещу свеки

# 7
  • София
  • Мнения: 39 719
Не съм го чувала, не бих и го приложила в/у Дияна.
И ракията действа загряващо, а какво ще кажете за водката?!?  Joy

# 8
  • Мнения: 46
Ние сме карали Варицела. Пъпките ще избият във всеки един случай, но шоколадът и виното помагат това да стане по-бързо и едновременно, а не да ви се появяват по 1 на ден. При нас избиха за 2 дни след което само ги лекувахме и като цяло приключихме за около 15 дни.  Ако не искаш да и даваш вино, дай й 6-7 блокчета шоколад. Върши същата работа

# 9
  • Мнения: 56
Аз също сам чувала за това, и знам че е много ефикасно. В смисъл такъв, че по-бързо избиват пъпчиците. Какво толкова? Освен това знам че виното трябва да е червено, а то е много полезно в малки количества. Никой не казва да си напивате децата с вино, а просто да им дадете няколко лъжички за им мине по-бързо !

# 10
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Виеу се възмущавате обаче едно време големия ми син като се разболя от шарка по погрешка започнаха да го лекуват от пневмония защото след бронхит поддържаше лека Т. Дори ни пратиха в окръжна болница. Та там лекарите се усъмниха за шарка обаче тъй като сме му давали антибиотици и не му избили пъпките. Затова ми казаха да му дам една супена лъжица червено вино и ме пратиха да си ходя в къщи. Дадох му вино и пъпките му избиха до няколко часа.
Ако не бяха се усъмнили лекарите в окръжна или ако не помагаше виното щяхме да си пием антибиотици и да ни бият инжекции кой знае до кога. Да не говорим че щеше да пламне цялото отделение.

Общи условия

Активация на акаунт