ЗА СТОКИТЕ ОПАСНИ ЗА ЖИВОТА НА ДЕЦАТА НИ

  • 1 447
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Вчера обличам едно ново костюмче на бебо. Горната му част е елече с качулка, а качулката има връзка за пристягане, която накрая завършва с щипки за да не се разплита. Изживях ужас когато след като го преобух видях че едната щипка липсва от връзката. Първата ми мисъл беше че я е глътнал, тъй като вече умеем да си слагаме ръцете в устата и попадне ли нещо в нея се стиска и напъхва там. Започнах да го разсъбличам и да търся тази проклета щипка и слава богу видях че е паднала.   #Cussing outТази ЩИПКА МНОГО ОПАСНА, ДЕЦАТА НИ МОГАТ ДА Я НАПЪХАТ В УСТАТА СИ И ДА СЕ ЗАДАВЯТ.  Просто късмет имам че бебо не я е дограбил. Нека в тази тема да споделяме за тези стоки които са на пазара и никой не обръща внимание за риска който има за децата ни.

# 1
  • Мнения: 5 299
Още като купя нещо махам вси1чки видове въженца, вързанки, и топченца по тях. Ак ти самата не следиш за това, никой няма да дойде да ти пази детето. Peace

# 2
  • Мнения: 3 537
Уффф,и ние имаме с такива щипчици на връзките......махам ги и ги хвърлям

# 3
  • Мнения: 3 562
Още като купя нещо махам вси1чки видове въженца, вързанки, и топченца по тях. .....

Въпреки, че сме на три продължавам да го правя  Rolling Eyes страх лозе пази  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Не бях се замисляла за това  Embarassed.Сега ще гледам повече за такива "франтифлюшки"  Shocked

# 5
  • Мнения: 2 255
Не съм махала досега  newsm78 ама май ще се замисля  Rolling Eyes

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз също махам веднага всичко,даже ако има маниста и пайети,махам и тях.И без това ми се виждат излишни.

# 7
  • Мнения: 3 423
Не бях се замисляла за това  Embarassed.Сега ще гледам повече за такива "франтифлюшки"  Shocked

Това трябва да гледат преди всичко тъпите производители.

Качество не е само дума, а трябва да се и съблюдава. Иначе
може скъпо да излезе. В крайна сметка, когато се проектират
разните му там дрехи, трябва производителят да си даде сметка
за каква целева група е продуктът му. Ако има оплаквания,
трябва да го спре от производство.
Преди време в един magazin до нас се бяха усетили, че на едно
чувалче за спане нещо ципът му пада и бяха написали съобщение,
че изкупуват обратно въпросната стока и връщат парите.
Дано никое бебе да не е глътнало от тези ципове.
Но не вярвам, че в България някой го е еня какви последици може
да има ползването на стоката му. Куцо и сакато прави фирми и шие
едно към гьотура, колкото да става алъш-вериша.
Жалко е, че може да е за сметка на децата ни.

# 8
  • Мнения: 2 271
Още като купя нещо махам вси1чки видове въженца, вързанки, и топченца по тях. Ак ти самата не следиш за това, никой няма да дойде да ти пази детето. Peace
newsm10

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Телефони-играчки с малки батерии и липсващо болтче на капачето!  Mr. Green

Сега ми е смешно, ама миналата година щях да откача!!!

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Телефони-играчки с малки батерии и липсващо болтче на капачето!  Mr. Green

Сега ми е смешно, ама миналата година щях да откача!!!

Ох, и аз броих батерии - 3 ли бяха, 4 ли...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
2 - третата успях да й я извадя от устата, преди да я глътне!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Още като купя нещо махам вси1чки видове въженца, вързанки, и топченца по тях. .....

Въпреки, че сме на три продължавам да го правя  Rolling Eyes страх лозе пази  newsm78
И аз ги махам още като ги купя, че са много опасни

# 13
  • Мнения: 7 430
Не съм махала досега  newsm78 ама май ще се замисля  Rolling Eyes

И аз не съм - и слава богу не е имало екцесии, но пък по-добре и аз да ги махам, че да не стане късно

# 14
  • Мнения: 8 505
Още като купя нещо махам вси1чки видове въженца, вързанки, и топченца по тях. Ак ти самата не следиш за това, никой няма да дойде да ти пази детето. Peace

Съгласна съм!Едва в последно време започнах да не махам връзките.Но пластмасовите щипки накрая се отстраняват с купуването.

Общи условия

Активация на акаунт