ПОМОЩ- бебето ми стачкува?

  • 351
  • 3
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Здравейте!!! Знам,че тази тема  е доста обсъждана, но моля ви помогнете ми.Ве4е се от4айвам, притеснявам се да не ми намалее кърмата.Бебката не иска да суче.Тъкмо засмуче и пуска зърното.Започва да се оглежда, мрънка и не иска да засуче.Изчетох вси4ко във форума,пробвах какво ли не  Sad .Отказва и това е.Дали е само период,който ще отмине  newsm78

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
А как са памперсите на бебето? На тази възраст повечето бебета вече сучат само по няколко минутки, но това им е достатъчно да се нахранят и си наддават нормално, съответно и памперсите им са мокри и си акат.
А как стоят нещата с ползване на биберон-залъгалка, даване на кърма, чай или вода от шише? Те също могат да станат причина бебето да отказва гърдата.

# 2
  • Мнения: 4 242
При стачки само в сънено състояние успявах да кърмя дъщеричката. Махах на всички залъгалки както е казала hedra, и без това Ива не сучеше много биберон. Обръщахме нощта в ден, но важното беше детето0 да се поеме нужното количество мляко, за да не изостане в теглото през този период.
След края на стачката всичко си идваше по местата, нормално хранене денем, по-рядко нощем и така.

# 3
  • Мнения: 337
и моят Гоги от време на време стачкува, само че аз не го възприемам така. В тази възраст просто започва да се оглежда, да му е интереснои ако не е много гладно започва да си играе със цицата на мама. Дребния даже ми я захапва и дърпа назад а след това пуска по една подкупваща усмивка. Но при нас това е когато не е гладен. Тогава го оставям, а за следващото хранене вече сме гладни и си похапваме здраво.

Общи условия

Активация на акаунт