Ришки проход

  • 1 737
  • 8
  •   1
Отговори
  • на село
  • Мнения: 3 842
Някой пътувал ли е скоро, да ми каже в какво състояние е прохода, че утре ми се налага да мина от там?

Моля модераторите да не местят темата до утре!

# 1
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
в началото на месеца ходихме в Бургас минахме от там-в ужасно състояние е!
Ако можете минете по друг път!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Да те светна - НЯМА проход в добро състояние. Имам поглед върху Шипка, Троян-Кърнаре  и Прохода на републиката - зле сааааа, а най-използвания (Шипка) е най-зле, по-точно южната му страна. Ама то няма как да минеш прохода без южната. Дупка до дупка и хубави, дълбоки.

# 3
  • на село
  • Мнения: 3 842
Уф кофти, значи ще се минава максимум на 2-ра и има да благославям майката на
разни управници / че не се и сещам в момента кой е на  агенцията по пътищата  newsm78/.
Благодаря ви момичета за отговорите.

# 4
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Да те светна - НЯМА проход в добро състояние. Имам поглед върху Шипка, Троян-Кърнаре  и Прохода на републиката - зле сааааа, а най-използвания (Шипка) е най-зле, по-точно южната му страна. Ама то няма как да минеш прохода без южната. Дупка до дупка и хубави, дълбоки.
Вярно е!
Но Рижкия е самия ад-на места асфалт няма!!! А дупките са цели ями!
Пътят Бургас -Варна е в добро състояние обаче!

# 5
  • Мнения: 5 228
И аз да кажа - миналото лято кумовете ни минаха от там и им падна номера на колата, смятай какви дупки са.

# 6
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
И аз да кажа - миналото лято кумовете ни минаха от там и им падна номера на колата, смятай какви дупки са.

Сега е още по зле #Cussing out

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Да те светна - НЯМА проход в добро състояние. Имам поглед върху Шипка, Троян-Кърнаре  и Прохода на републиката - зле сааааа, а най-използвания (Шипка) е най-зле, по-точно южната му страна. Ама то няма как да минеш прохода без южната. Дупка до дупка и хубави, дълбоки.
Вярно е!
Но Рижкия е самия ад-на места асфалт няма!!! А дупките са цели ями!
Пътят Бургас -Варна е в добро състояние обаче!

За това сигурно си права. Аз го казвам защото според мен не си струва да си добавя още нам колко километра с идеята, че при някой проход пътя ще е добре. Просто не знам защо си платих близо 60 лв винетка, че и пътен данък и с всеки литър гориво пак данъци за пътищата плащам. Казвайте кого да псувам и къде да се оплаквам.

# 8
  • на село
  • Мнения: 3 842
Казвайте кого да псувам и къде да се оплаквам.
И мен това ме интересува, че ми писна да си плащаме всичко като попове, а на среща - нищо и съм решила този път ще се оплача, ама се чудя до къде да пиша...
Сори то стана малко офф;-)

Общи условия

Активация на акаунт