Каква количка за юнско бебоче?!?

  • 4 032
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Ние също започнахме да се оглеждаме за количка, ама... нищо немога да харесам Rolling Eyes... Просто незнам за какво да гледам. Единствено условие засега има таткото: бебето да гледа към майката. Освен това бях чела тука във форума, че предвид това, че ще раждам ( живот и здраве ) края на юни, май ще е най- добре количката да е лятна с чувалче или нещо такова... Embarassed. Ама зимата какво правя? Чувалче и тогава ли??? Rolling Eyes
Моля ви, дайте съвет... ooooh!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 225
Купи си комбинирана количка. Много от тях са с обръщащ се кош или дръжка Hug

# 2
  • Мнения: 1 410
Аз родих юни и си купихме комбинирана количка, но е много тежка. Сега ще купувам лятна за тази година. Първите месеци бебето само ще спи в количката и трябва да е с хубав кош за спане. Лятната количка не ми се струва подходяща за малко бебче. По-добре комбинирана или зимна. Комбинираната, ако е хубава и лека може да използвате и другата година. Не е задължително детето да гледа към теб. ако е комбинирана е по-добре обратното, защото като го возиш седнало иска да гледа напред.
Това се сещам. Ако искаш питай нещо друго конкретно.

# 3
  • Мнения: 466
Аз също съм за леките и удобни колички. За мен това са на Peg Perego. Имат и няколко комбинирани варианта с които ще си изгледаш детето , без да ти се налага да купуваш друга. Ако искаш може да ги погледнеш тук:

Последна редакция: нд, 19 мар 2006, 14:57 от peit

# 4
  • Мнения: 1 170
Комбинираната, ако е хубава и лека

Ами харесала съм една 12 кг (тегло куриери... newsm78 ) ... тежка ли е? Embarassed Rolling Eyes
Аз също съм за леките и удобни колички. За мен това са на Peg Perego. Имат и няколко комбинирани варианта с които ще си изгледаш детето , без да ти се налага да купуваш друга. Ако искаш може да ги погледнеш тук:


Ами те са супер, ама цифрите ми идват малко... #Crazy Crazy

# 5
  • Мнения: 466
E ,аз ти говоря за качество  и удобство, ти вече си прециняваш каква марка.

# 6
  • Мнения: 1 170
E ,аз ти говоря за качество  и удобство, ти вече си прециняваш каква марка.

Права си, за цената нищо не уточних... Embarassed

# 7
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз определено не бих дала толкова пари за количка  Naughty - все пак живеем в България, но има и хора, които могат да си го позволят!  Thinking  Всеки сам си преценява възможностите!  Peace Аз съм се ориентирала към Имола на Бертони.  Party
Забравих да спомена, че нашето бебоче го чакаме началото на юли живот и здраве! Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 466
Знаете ли, научих се , че евтиното винаги излиза скъпо! Аз не агитирам никой, нито знам ,кой  каква възможност има. Но имам много мои познати, които си закупиха по- евтина количка и след това се чудиха къде и как да я ремонтират, защото не издържа и един сезон. Аз поне за моята няма да имам такива проблеми, тъй като знам ,че има сервиз и мога винаги да си поръчам части, ако евентуално се случи нещо с нея. Това беше и една от причините за избора, освен ,че са много удобни и леки. Нашата е АТ4.

# 9
  • Мнения: 380
Аз и тук ще похваля Джорданито. Същите са като Пег Перегото, но цените са им доста по- сносни. Нашата е такава и съм супер доволна. За новородено може да се прикрепи кошница за кола, но според мен е излишно- само ще я прави по- тежка. Тежи 8 кг., маневрена е и със широчък кош. Единственият недостатък на нашият модел е, че няма дъждобран. Допълнително се продава и чувалче.

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
ABC design са хубави колички на сносни цени.Нямате нужда от комбинирана,тежки са и най-вероятно след 7-8 месеца пак да си в изходна позиция и да търсиш количка.Има някои модели,които се водят пролетнно-есенни,ние имахме такъв за малкото,а зимата с чувалче и дъждобран. Peace

# 11
  • Мнения: 1 170
А тези марки дали имат саитове Rolling Eyes? Че на мен страшно непознато ми звучат... Embarassed Или ако знаете къде са им магазините? Защото 8 кг за количка... много добре ми зву4и. Grinning  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 170
Аз определено не бих дала толкова пари за количка  Naughty - все пак живеем в България, но има и хора, които могат да си го позволят!  Thinking  Всеки сам си преценява възможностите!  Peace Аз съм се ориентирала към Имола на Бертони.  Party
Забравих да спомена, че нашето бебоче го чакаме началото на юли живот и здраве! Heart Eyes
Дидка, аз ти четох темичката за тази количка, ама това, че има само две положения на облегалката... незнам, нещо не ме кефи... иначе изгледа страхотно  bouquet Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3 457
ние чакаме в края на април бебче,то ми е второ-спряхме се на количка  CHICCO ПИЦКУП и с много търсене си намерихме .Вярно че драшката не се обръща но за това има и чадърчета.С каката бях с комбинирана количка на ХАУЦК и ми беше страхотно тежка особено с бебе и пълен кош :шоцк:-дръжката се обръщаше.Сега реших ,че е по-добре драшката ми да не се обръща ,но да ми е лека количката ,широка,с голям кошница,а и като цена ме устройва модела на CHICCO -280лв.,повече не бих дала за количка.
  bouquet

Последна редакция: ср, 29 мар 2006, 11:43 от Аурелия

# 14
  • Мнения: 1 170
nie 4akame v kraq na april beb4e,to mi e vtoro-sprqhme se na koli4ka  CHICCO PICKUP i s mnogo tarsene si namerihme .Vqrno 4e dra6kata ne se obra6ta no za tova ima i 4adar4eta.S kakata bqh s kombinirana koli4ka na HAUCK i mi be6e strahotno tejka osobeno s bebe i palen ko6 Shocked-drajkata se obra6ta6e.Sega re6ih ,4e e po-dobre dra6kata mi da ne se obra6ta ,no da mi e leka koli4kata ,6iroka,s golqm ko6nitsa,a i kato tsena me ustroiva modela na CHICCO -280lv.,pove4e ne bih dala za koli4ka.  bouquet
Абе много се говори за тази "пик ъп"- количка... newsm78...ще я видя и нея...

Общи условия

Активация на акаунт