школа по рисуване-къде

  • 962
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
някой чувал ли е за сериозна детска школа по рисуване, става въпрос за 8-годишно дете. по мнението на много хора синът ми рисува добре и решихме , че трябва да го запишем някъде, някой да го научи  на нещо повече, но нямаме представа къде

# 1
  • Мнения: 193
никъде не пишеш откъде си

# 2
  • Мнения: 98
права си, за София става въпрос. благодаря!

# 3
  • Мнения: 3 034
 В КУлтурен Дом  "Красно село" в галерията всяка събота има школа по рисуване. Тя е филиал на пернишката школа "Дъга". Школата е много добра, имат традиции, участват по конкурси  и пленери и извън България. Преподавателят се казва Димитър Димитров - има подход към децата, което е много важно.Успява да ги провокира. Занятията са от 14 - 18 часа. Ние лично сме много доволни, въпреки, че нашата щерка спи след обяд и обикновено ходим към 16-17. Но пък и тя е много малка, така че, по-лекичко я даваме...

# 4
  • Мнения: 98
благодаря за информацията, ще я имаме предвид

# 5
  • Мнения: 431
Дъщеря ми ходи тук:
http://www.prikazensvjat.biz/

# 6
  • Мнения: 328
Има добра школа в "Лозенец",ч-ще "П. П. Славейков",на "Черни връх" №35.Преподавателката е добра много,занимания има всеки ден без петък.Тел. на ч-щето 862-29-57.

# 7
  • Мнения: 98
благодаря и на двете ви!

# 8
  • Мнения: 3 034
Хайде, пък кажи после къде си го записала и как е...харесва ли му?....забавлява ли се?... Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
В КУлтурен Дом  "Красно село" в галерията всяка събота има школа по рисуване. Тя е филиал на пернишката школа "Дъга". Школата е много добра, имат традиции, участват по конкурси  и пленери и извън България. Преподавателят се казва Димитър Димитров - има подход към децата, което е много важно.Успява да ги провокира. Занятията са от 14 - 18 часа. Ние лично сме много доволни, въпреки, че нашата щерка спи след обяд и обикновено ходим към 16-17. Но пък и тя е много малка, така че, по-лекичко я даваме...

За колко големи деца е?

Иначе моята я водих в Двореца на децата една година, ама ми е далече и откакто тръгна на училище няма как да ходи там, на Красно село ще ни е по-близо.

# 10
  • Мнения: 3 034
Ами условието за възрастово ограничение е : за мин. - да може да ходи само до тоалетната  Mr. Green / нашата е на 3 1/2 г. и затова ние стоим с нея през цялото време Wink/
А за макс. - няма ограничения доколкото знам. А сега се сетих тел. там е 9520080.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 826
Ами условието за възрастово ограничение е : за мин. - да може да ходи само до тоалетната  Mr. Green / нашата е на 3 1/2 г. и затова ние стоим с нея през цялото време Wink/
А за макс. - няма ограничения доколкото знам. А сега се сетих тел. там е 9520080.

  bouquet   а цената каква е?

# 12
  • Мнения: 3 034
Ами условието за възрастово ограничение е : за мин. - да може да ходи само до тоалетната  Mr. Green / нашата е на 3 1/2 г. и затова ние стоим с нея през цялото време Wink/
А за макс. - няма ограничения доколкото знам. А сега се сетих тел. там е 9520080.

  bouquet   а цената каква е?

Ами може и да те излъжа, но мисля, че беше около 40 лв. месечно, като занятията са по 4 астрономически часа в събота. Не съм толкова сигурна, защото нашето дете е по-малко и ние плащаме на ходене, тъй като не всеки път й се ходи и не искаме да я насилваме, освен това тя част от тези часове ги проспива / още спи следобяд и не бих я лишила от съня, за да ходи на рисуване/. Най- добре в събота звънни и Димитър ще ти обясни всичко.Или се разходете до там и виж лично как са нещата.

# 13
  • Мнения: 98
аз отново благодаря на всички. посъбрах доста имена и адреси и от интернет, ще видим къде ще го запишем. на нас и времето ни е малко- той  по цял ден е на у-ще, а после всеки ден, без неделя е на някаква тренировка- тенис, плуване или баскетбол, а цяла зима и на ски

Общи условия

Активация на акаунт