Мами от Варна искам да помогна!!!

  • 6 527
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206
Здравейте на всички страхотни майчета!Казвам се Диана Желева, мама съм на 10 месечна принцеса,живеем във Варна.Много бих искала да помогна с каквото мога,а предполагам че няколко мои приятелки също ще искат да се включат. Ако може да ми дадете телефон на някое майче във Варна за да получа повече информация с какво мога да бъда полезна.Поздрави и целувки на всички бебоци!

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 17:12 от mama diana

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте на всички страхотни майчета!Казвам се Диана Желева, мама съм на 10 месечна принцеса,живеем във Варна.Много бих искала да помогна с каквото мога,а предполагам че няколко мои приятелки също ще искат да се включат. Ако може да ми дадете телефон на някое майче във Варна за да получа повече информация с какво мога да бъда полезна!Моите тел- 332572,0888-323864.Поздрави и целувки на всички бебоци!

здравей  bouquet
за съжаление никоя ат варненките скоро не се е обаждала Sad
можем да ти дадем ориентировъчна информация и ако искаш можете с твоите познати да се задействате Wink

# 2
  • Мнения: 1 629
Здравей Диана, и  аз чакам някоя по-свободна варненка с кола и желание да се включи, но засега няма Sad Ако имаш възможност да се занимаваш, ще е чудесно Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Бих могла да бъда полезна на каузата от транспортна гледна точка. Преди Гвен и Дива вършеха всичко, ще разпитам къде се ходи, какво се прави.
Гвен, дай тон за песен?  Blush
Може да набележим някоя дата, да съберем каквото имаме за даване и да решим где ще посетим дечурлигите? Колко му е?

Роси, телефонът на Мариета същия е като вписания в темата за Движението на бг майки? Той дано да потрябва, но писах й Лс, пък не получих отговор...

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Бих могла да бъда полезна на каузата от транспортна гледна точка. Преди Гвен и Дива вършеха всичко, ще разпитам къде се ходи, какво се прави.
Гвен, дай тон за песен?  Blush
Може да набележим някоя дата, да съберем каквото имаме за даване и да решим где ще посетим дечурлигите? Колко му е?

Роси, телефонът на Мариета същия е като вписания в темата за Движението на бг майки? Той дано да потрябва, но писах й Лс, пък не получих отговор...

Гвен и Дива отдавна не пишат и в старата ви  варненска тема SadНезнам какво стана newsm78,може би не ходят по домовете,нямат време,знам ли newsm78И аз ги търся,но Rolling Eyes

да,това й е телефона.Може нещо да не чува,да не е в София.Сутринта беше он лайн.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, тези двете не ми ги разправяй.. Те ходиха да Станбул града няколько пъти, едва мъкнеха тежки дисаги евтина свила и бадемов локум... Разсипници! Crossing Arms
Друго си е да събереш парици и сам да отидеш на разходка из Цариград... Ех, дайте ги насам!  Mr. Green

Тъй де, все така се шегуваме. Blush
Гвен бременее и работи и няма време за тази инициатива. А Дива дивей покрай двамата палавници и също не остава време. Затуй ще опитам да бъда достоен заместник, ако се намерят още кооператори ще съм доволен.
В понеделни ще се допитам до компетенцията на Гвендолинь и ще потърся съвет, после ще измислим кога  ще съберем лептата.
Благодарим! Heart Eyes

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ок,те двете са в течение и е важно някой да поеме щафетата от тях.Те много ходеха и са наясно.

питай каквото те интересува Grinning

# 7
  • Мнения: 206
Благодаря за отговорите,но така и не разбрах към кого да се обърна за информация!Моля ви нека някой да ми позвъни за да се уточним.

# 8
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,
много се радвам да видя, че варненската тема се е раздвижила. Аз съм от Варна и с удоволствие ще се включа в акции. Истината е, че от скоро чета този форум и съм много впечатлена от това което правят момичетата в София. Аз им изпратих малко памперси и дрехи и с удоволствие ще го направя пак. По принцип съм доста заета, защото работя в две фирми и мам момченце на годинка и седем месеца, общо взето веселба Laughing
Имам кола и мисля, че мога да се включвам и в обиколки по домовете.
Ще следя темата с удоволствие:)  очаквам и да ми пишете smile3523

# 9
Здравейте!
Казвам се Пламена, от Варна съм и не съм майка:))
Става дума за това, че имам доста дрехи, които бих искала да дам в някой дом във Варна, но просто нямам наблюдения къде има.Знам за един , който е в кв.Виница, но мисля че е за деца от 3 до 7 год. възраст.А дрехите които имам определено за деца над 14 години!Ако някой има нещо, с което да ми помогне телефона ми е: 0896/861328.Имам кола, така че ако кажете хващаме се един ден от почивните и да вършим работа:)))))))))))

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Благодаря за отговорите,но така и не разбрах към кого да се обърна за информация!Моля ви нека някой да ми позвъни за да се уточним.

моля те,свържи се с Небесна Краставица Praynig

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз с Гвендолинь не съм успял да поговоря, но се ангажирам да събирам каквото имате за даване. Можем на лични съобщения да се уговаряме кой, как му е удобно, ще се разберем. Явно скоро трябва да се организираме, желаещите да посетят някоъ дом, та ще видим какво има в наличност и ще изберем подходящ ден за разходка.
Радвам се, че не съм сам в инициативата.
Който желае и има възможност, може да заповяда Четвъртък на редовната ни вечеринка, има тема вэв форум Календар на събитията по този ежеседмичен въпрос. Така на чаша вода можем да разискваме тези ми ти събития, в обятията на тютюнев дим и въздишката на някоъ радио-точка...  Flutter

# 12
  • Мнения: 206
Здравейте,в четвъртък няма да мога! Предлагам,ако искате да се срещнем събота или неделя когато ви е удобно!

# 13
  • Мнения: 26
Аз с Гвендолинь не съм успял да поговоря, но се ангажирам да събирам каквото имате за даване. Можем на лични съобщения да се уговаряме кой, как му е удобно, ще се разберем. Явно скоро трябва да се организираме, желаещите да посетят някоъ дом, та ще видим какво има в наличност и ще изберем подходящ ден за разходка.
Радвам се, че не съм сам в инициативата.
Който желае и има възможност, може да заповяда Четвъртък на редовната ни вечеринка, има тема вэв форум Календар на събитията по този ежеседмичен въпрос. Така на чаша вода можем да разискваме тези ми ти събития, в обятията на тютюнев дим и въздишката на някоъ радио-точка...  Flutter
Небесна КрасТавица чудесно е че се ангажираш да събереш каквото сме събрли, но имаме ли някаква идея къде какви нужди имат и на кои домове ще ги даваме.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 7 477
момичета,вижте това

http://www.bgblago.com/?1,,,,,,2,4608
http://www.bgblago.com/?1,,,,,,2,4609

тамкакто винаги положението е овладяно Simple Smile
бебешко ли събирате newsm78

Общи условия

Активация на акаунт