Абдоминопластика и липосукция?

  • 2 171
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Ако някой си е правил пластика на корема или липосукция някъде, моля да ми обясни за каква болка става въпрос и какъв е ефекта. А особено се интересувам от добър специалист във Варна.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 119
Ми не съм си правила, защото нямам нужда. smile3534 smile3533

# 2
  • Мнения: 131
Ами то и аз не, че имам нужда, ама питам заради етърва ми, че тя горката е жив зян. Направо не знае от къде да почне ...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 119
По-добре кажи на хубавото момиче, че това са някакви комплексарски процедури и не си заслужава да си разваля прекрасната фигура с тях...

# 4
# 5
  • Мнения: 131
Ох Фелисити, каквото и да и казвам, нали се сещаш, че тя си има огледала в къщи...

# 6
  • Мнения: 5 103
Липосукциата дава добри резултати.
Но от премахването на излишната кожа, остават белези/говора за корема и е болезнено/.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 119
Абе ще използвам темата за да попитам и аз за една "моя позната" дали е уместно след липосукция да се направи веднага и силиконов бюст, че и при нея много спешно положението? Благодаря.

# 8
  • Мнения: 131
Фелисити, напълно е възможно да се направи и силикон заедно с липосукцията, че дори и да се коригират ушите например. И всичко това под една упойка.

# 9
  • Мнения: 131
Мимка, зная че остава белег, но тя и без друго си го има от секциото, така че няма да е проблем, ако е на същото място. Пък и има много стрии, така че предпочита белег, но с плосък корем,пред търбух със стрии...

# 10
  • Мнения: 5 622

Ако на мен ми се налагаше да си правя подобни хирургични интервенции, не бих се доверила на ВАрненски клиники. Не че няма, ами се съмнявам в способностите на лекарите работещи там. Друго си е в София! Аз лично бих отишла там, ако се наложи да си правя нещо, каквото и да било то! В такъв момент човек не бива да пести средства за път и престой в болницата. ТАка мисля аз.  Peace

# 11
  • Мнения: 599
Ааа, има и добри, не че в София не са най-добрите... д-р Заякова например е специализирала тук (Сф) и работи във Варна. Мед. център Камий - Почивка. eто линк

# 12
  • Мнения: 131
Ами и аз така си мислех, но вече не съм много сигурна, че в София са най-добрите. А за Заякова и аз съм чувала хубави неща и май май ще се насочим към нея.

# 13
  • Мнения: 5 103
Дайте цени
-бедра примерно
-корем
-дупе Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт