Повръщане..

  • 414
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 403
Пиша от името на кака ми. Малкия й бонбон много повръщал. Лекарката им изписала NAN А. R. и някакви хап4ета за повръщане,които се стриват. Бебока е на три месеца. Малкиа продълвава да повръща. Някакъв съвет да дадете  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 559
   С какво се храни бебчето - с кърма или с ам? Не разбрах дали нан им е изписан като заместител на кърмата или на друго ам Rolling Eyes Как наддава мъничкият? От самото раждане ли повръща или повръщането се е появило по-късно? На фонтан ли повръща? Веднага след хранене ли или няма отношение към храненето?
   И моят дребчо доста повръщаше след хранене, но към 4тия месец го израстнахме. Обикновено повърнатото изглежда като количество повече отколкото е всъщност Wink

# 2
  • Мнения: 1 403
Кърми го и дохранва с Нан. На фонтан повръща

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Моята бебка също повръща- на4 месеца е. Педито каза, че щом наддава в нормите, не е проблем. Аз също кърмя и обяснението му беше, че е от преяждане. Мисля, че е вярно, защото на обяд вече сме на пюре и не връща.

# 4
  • Мнения: 1 559
Ако бебчето наддава задоволително, няма от какво да се притеснявате, повръщането ще го израстете. Simple Smile Но ако бебчето не наддава и щом повръща на фонтан, аз бих се консултирала с детски гастроентеоролог.

# 5
  • Мнения: 599
Но ако бебчето не наддава и щом повръща на фонтан, аз бих се консултирала с детски гастроентеоролог.
Същото препоръчвам. А защо дохранва, как разбира, че детето не яде достатъчно?

# 6
  • Мнения: 1 403
Благодаря ви много за съветите. Сигурно е от преяждане и тя така мисли. Явно кърмата си му стига

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 085
При такова повръщане тук ми казаха детето да мине изцяло на кърма, да кърмя по-често, за да се избегне евентуално обезводняване и ми дадоха едно хомеопатични "перлички", които подтискали повръщането. Така за 2 дни се приключи с фонтанчетата

Общи условия

Активация на акаунт