Подстригвате ли се сами?

  • 10 793
  • 84
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Подстригвате ли се сами? Сега или в миналото?
Аз - да, докарвала съм си доста прилични прически...е, не дип фризьорски, ама то без кусури не може...
Неделя вечер фризьорите не работят и силно се изкушавам да се поподстрижа пак лекичко (скоро не съм се сама), че сърце юнашко не трае...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Леле, Бу, то за тая работа се иска голяма смелост!  Laughing

По темата - никога, единствено миналата седмица като се подстригах (не сама, в салон  Mr. Green), забелязах, че един кичур ми е леко по-дълъг от другите и просто клъцнах малко с ножицата.

Иначе не, не смея да се подстригвам!  Stop

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Да, резултатът беше почти плачевен  Mr. Green и не бих пробвала отново.
  Иначе и аз така съм си кръцвала забравено от фризьорката кичурче, ама това не го броя.
  Бу, изтрай до утре, де  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 283
Да,най-редовно се подстригвам и боядисвам сама. Mr. Green Ама не се научих да си правя кичури......то се е видяло че ще се ходи на фризьор. Crazy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, но вече само бретона си барам , косата не смея, че после ми се смеят в салона Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 550
Като дете редовно се подкраствах и резултата беше... Sick
вече не си правя експерименти със себе си. За сметка на това миналата година една пирятелка ми се довери да и подстрижа бретона...еее, не успях съвсем да го изравня, много екстравагантен вид и докарах...вместо скучно подравнено беше като сърп  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 317
Често се подстригвам сама.Вчера си скъсих бретона и горният пласт на косата.
Бу,ако питаш мен-действай. PeaceВсе пак коса е,ще порасне.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
За сметка на това миналата година една пирятелка ми се довери да и подстрижа бретона...
А, аз други хора подстригвам, доста успешно при това. По-рано с ножица, напоследък - съпружето с машинката, цар съм. Е, имам и издънки, но няма как... Но на чужда глава е по-лесно...
Много съм си се наканила на косата...последните 3-4 пъти все с кичета ме оставят фризьорите...аз им викам, махни опашката, писна ми, 2/3 от жените ходят с пустите му кичета...те стрижат, стрижат, и пак ме оставят с висящи опашки, няма отърване, ей! Та си мисля, ако поиграе ножицата в домашна обстановка, пред свършен факт ще ме подстрижат най-сетне както аз искам... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 972
Подстригвала съм единствено други  Mr. Green мъжа най-редовно си го подстригвам с машинката. а за боядисването съм се специализирала - майка ми, брат ми го правя на кичури.

# 9
  • Мнения: 5 299
О, не бих посмяла да се подстригвам сама сега. Като ученичка си фъках редовно бретона, даже и на фризьор не давах да го бара Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 777
Да, редовно.
Оборудвала съм се като фризьорка.
Правя си най-различни прически и давам смело.
Никой не ми вярва, че сама се постригвам.

Правя прически и на приятели, но рядко, гадно ми е да пипам чужда коса.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Оборудвала съм се като фризьорка.
Слънце, от моята партия си Grinning
В този ред на мисли - откъде да си намеря бързо и лесно ножица за филиране? Подстригвам детето и ми трябва често, че ми е трудно да я оформям с обикновена ножица.

# 12
  • Мнения: 3 447
Само бретона. Косата ми е много права и подстригана на каре, маааалко да кривна и веднага ще си проличи Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 910
До преди 2-3г., когато бях с бретон, редовно си го подстригвах сама, а за връхчетата се доверявах на баща ми. Grinning

# 14
  • Мнения: 498
и аз редовно се офъквам- особено бритона, че фризьорките  не ги нацелвам нещо... много ме разочароват те... от себе си съм по-доволна някакси Blush
пък и така придобивам по-лесно доволно разбойнически вид Sunglasses

Последна редакция: нд, 19 мар 2006, 21:30 от be4ka

Общи условия

Активация на акаунт