Крем за стрии и целулит

  • 115 446
  • 279
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Някой би ли похвалил нещо,което му е помогнало и облекчило положението smile3518Вече си имам и стрии и целулит!Сега съм си поръчала-крем за стрии на Avon!Порових се в писанията досега тук и видях,че за много от вас той е дал добри резултати!Какво ще кажете и за крем за бюст пак на Avon,защото и гърдите и те имат стрии и са доста обезформени ooooh!Бихте ли дали съвет newsm78!Как да ги умищожим малко тези гадинки smile3508

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 01:37 от dides

# 1
  • Мнения: 7 837
Дано се включи тити. Тя има опит в борбата с тези феномени  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 5 391
Дано се включи тити. Тя има опит в борбата с тези феномени  Twisted Evil
newsm62

# 3
  • Мнения: 4 362
Дано се включи тити. Тя има опит в борбата с тези феномени  Twisted Evil

 hahaha hahaha hahaha hahaha Дружно да извикаме Тити!  Mr. Green

По темата:
аз лично незнам за крем против стрии,който да заличи белите вече стрии  Thinking само по оперативен път.

# 4
  • Мнения: 730


Мила и аз съм на твоя хал,имам стрии по гърдите и дупето и си взех този крем за бюст(за извайване на бюста Flutter),но защо ли изобщо си го поръчах се чудя newsm78,като знам,че изобщо няма да помогне,сигурна съм,въпреки,че не съм се мазала,защото още кърмя,но НЯМА ефект от кремове за гърди-вервай ми(аз съм се замислила за оперативно повдигане Peace),мисля,че и за стриите важи това,но ще пробвам с Ейвънския,сигурно няма да помогне,ама няма и да навреди Mr. Green






По темата:
аз лично незнам за крем против стрии,който да заличи белите вече стрии  Thinking само по оперативен път.[/color][/i]


Е, сега ще е хубаво ако някой знае нещо повече по този въпрос да се включи и даде малко повече инфо,напр.как става,колко мангизи е и всичко... Sunglasses

# 5
  • София
  • Мнения: 625
честно казано мин година ходих в една клиника по пластична хирургия, защото корема ми е в ужасно състояние Cry
Но все още бяха сравнително нови стрии. Та доктора ми обясни, че не може да се направи кой знае какво..............Дори и оперативно трябвало да се слага нова кожа #Crazy ooooh!
И ми препоръча някаква терапия /не се сещам как се казваше уреда/-/но сестрата си слагаше спец очила и с уреда докосваше засегнатите области-усещането е на преминаващ лек ток/ Та тази процедура струваше 60лв за около 3-4мин..........За съжаление аз успях да си позволя само три!Сега се мажа усилено с разни кремове и просто с времето ще се посвият и ще станат тънки но след много време................
Колкото са по пресни стриите  шанса да намалеят е по голям и обратното.............

# 6
  • Мнения: 9 894
аз нямам стрии, хаха  Mr. Green

но една девойка русенска беше споменала нещо за дръгнене с коралова гъба в продължение на 1 година....

Кейси, Дея, Филипа, опитвам се да сготвя, да изведа детето и да форумствам едновременно, но когато го направя, ще постна всичките 3659 теми за стриите, белким народът е доволен  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 391
аз нямам стрии, хаха  Mr. Green

но една девойка русенска беше споменала нещо за дръгнене с коралова гъба в продължение на 1 година....

newsm09 срамота, русенка да дава такива интервюта...

# 8
  • Мнения: 6 155
Охх, това коя по ред тема за стриите е  ooooh! Tired


За НЕпоявили се стрии помагат мазни кремове, зехтин, и въобще радовно клепане.
За появили се  стрии - докато са все още червени/лилави може да се опита да се третират с кремове. Че няма да изчезнат е ясно, но все пак могат да се свият малко.

Целулит се бори с диети+ упражнения+ масажи+кремове!
Кремът на Ейвън за бюст е пълен боклук!


# 9
  • Мнения: 643
За стриите, съм изчела всичко което се е писало из форума, ама няма решение доколкото разбрах.
 За целулита, мамите хвалят един крем на Лиокрема, темата е доста голяма за този крем, не помня как се казва точно, пусни търсачката и ще го намериш бързо.

# 10
  • Мнения: 5 103
В началото на бремеността, бюста ми нарасна ужастно много #Crazy и се появиха леки розови стрии/ мажех се с Чико, боклук пълен Sick/, стреснах се и си купих body butter na  клиник, страшно съм доволна, не само , че нямам нови  стрии/да чукам на дърво де/, ами и тези розовите станаха едва забележими белички, почти като цвета на кожата ми. Много съм доволна ама много.
За целулита говорих с няколко дерматолози, по време на бремеността се появява , но с добър режим ии масаж и подходяща козметика се оправя Hug след раждането.
Стрии стари се заличавам с вакуум /доста успешно/.

# 11
  • Мнения: 4 362
Кейси, Дея, Филипа, опитвам се да сготвя, да изведа детето и да форумствам едновременно, но когато го направя, ще постна всичките 3659 теми за стриите, белким народът е доволен  Mr. Green

 smile3532 Ще успееш ли всичките да ги изровиш и да ги качиш  Thinking

Мимка я кажи повечко за процедурите със вакум и цена  Thinking


Последна редакция: вт, 21 мар 2006, 00:38 от Дея

# 12
  • Мнения: 364
за целулит съм ползвала на avon - cellu-sculpt, но не съм особено впечатлена  Mr. Green
стрии слава богу нямам!

# 13
  • Виена
  • Мнения: 1 247
За пореден път в тема за стрии ще препоръчам крема на GERnetic. Не действа само превантивно. Има ефект и при вече появили се стрии, особено ако се предприеме и някакви специални маниполации като тези, за които споменават bebeiti и мимка. Фирмата е френска. Козметиката е от най-висок клас. Препоръчвам я горещо! Аз имах доста стари стрии, появили се след рязко напълняване и след това отслабване. Сега, докато бях бременна, се мажех само с този крем и дори старите се заличиха. Не че бяха много, но все пак... А непоявата на нови си е направо постижение, предвид на това, че кожата ми е склонна да допусне този дефект.

# 14
  • Мнения: 4 473
Renny, ще споделиш ли малко повече подробности, като например - колко стари стрии имаш предвид...моите са от 5 г и повече ?!?
Цена?

Общи условия

Активация на акаунт