И аз да се похваля за гърнето

  • 1 267
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 831
Преди десетина дни реших, че е време да махнем памперса на Дани. Отчета - Първия ден - 5 пъти напишкан, Втория - 5 пъти, Третия - 1 път, на Четвъртия ден започна да си казва и до сега е така. Дани почти не е слаган на гърне (основно в яслата), пишкаше си в памперса и освен възрастта му, това че се качва и слиза сам по стълби, това че говори други индикации, че е готов не съм видяла. Но реших да пробвам и се получи. Бях си дала срок от една седмица, ако не станеше щях да върна памперса за известно време.
Слагам му памперс за съня, но той не го иска и на обяд се буди сух, може би скоро ще махна и него  newsm78.
Сега остава да се преборим с пръста  Wink, много му е любим  Simple Smile.

Пускам темата не само за да се похваля  Wink, а и за да кажа на колебаещите се мами с по-големи деца - пробвайте  Simple Smile.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
Браво на Дани!  Hug Честито, честито!
Ние още не сме се пробвали с махането на памперса. Струва ми се че още не е готов. Ще изчакам да се затопли времето.
А това с пръста....не знам. Митко е пристрастен към него. Такава мания му е. Ако измислиш някакъв лек за този пръст - свиркай! Laughing

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Пускам темата не само за да се похваля  Wink, а и за да кажа на колебаещите се мами с по-големи деца - пробвайте  Simple Smile...

мдаааааа, това ще направя и аз в скоро време.

Браво на порасналото момче на мама!  Simple Smile Браво Дани  Hug

Ели - прав или седнал пишка в гърнето?

# 3
  • Мнения: 396
Браво на Дани,само така!!! Hug Party Hug

# 4
  • Мнения: 3 537
От нас едно голямо  ОХ!!! Мисля тази седмица пак да пробвам , дано вече да стане!

# 5
  • Мнения: 7 831
А това с пръста....не знам. Митко е пристрастен към него. Такава мания му е. Ако измислиш някакъв лек за този пръст - свиркай! Laughing

Ако ти откриеш също свиркай  Simple Smile.


Ели - прав или седнал пишка в гърнето?

Седнал. Не иска прав, а баткото винаги е готов да показва  Wink. Но аз и не настоявам, защото в яслата така или иначе е седнал.
Иначе отказва да ходи и в тоалетната, но има време.

# 6
  • Мнения: 1 639
Сега остава да се преборим с пръста  Wink, много му е любим  Simple Smile.

И аз ще следя темата по тоя повод  Simple Smile......
При нас пръстът се ползва при заспиване и то удома ......, ако заспи в количката навън не й трябва  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 861
Ели, браво на Дани!!!
Чакам да се позатопли малко  времето и аз възнамерявам да го махна гадния памперс

# 8
  • Мнения: 1 645
Браво на малкият юнак smile3501
Пожелавам ви скоро да махнете и нощтният памперс.

Имам един въпрос;
Преди да махнете памперса Дани, казваше ли пиш newsm78, или се научи след това.
И аз се точа вече да махам този памперс,но мойто още не си Sad казва,само това ме спира.Иначе ходим и пикаме прави във кукуто Wink

# 9
  • Мнения: 1 059
Браво на Дани и ние сега се опитваме да махнем памперса, надявам се скоро и ние да се похвалим с тава постижение

# 10
  • Мнения: 388
Браво на Дани! Hug
И при нас така се получи,даже си казваше.От както се стресна обаче,се напишква по веднъж на ден.Върнахме се крачка назад. Sad

# 11
  • Мнения: 7 831
Преди да махнете памперса Дани, казваше ли пиш newsm78, или се научи след това.

Не, не казваше и като го махнах пак не казваше първите дни, ами го дебнех и на час и половина го слагах. Обаче се научи.
Успех

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Поздравления Grinning

# 13
  • Мнения: 4 414
браво на момчето!
и аз мисля скоро да се заема с махането на памперса на моята госпожица.
имам въпрос към мамите, чиито деца ходят с памперси в яслите...спряхте ли ги от ясла/за 2 седмици, примерно/ за да ги учите...или как процедирахте изобщо newsm78 Ния е още нова в яслата и чакат да се адаптира и тогава ще почнат да я слагат на гърне...вкъщи от 2 седмици я слагам сутрин като снане, но успеваемостта е почти нулева Wink

# 14
  • Мнения: 7 831
Аgneshka, аз го спрях от яслата. И тази седмица мисля да си е в къщи за да затвърдим добрия навик и от другата ще го пусна пак.

Общи условия

Активация на акаунт