страх ме е!

  • 1 186
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Здравейте,момичета!Пак съм аз!Гадно ми е,а няма на кой да кажа!Вече 8ми ден ми закъснява,а аз не съм правила тест,от първи ден закъснение рано сутринта!Страх ме е да не се окаже нещо друго!Не мога да събера смелост да направя тест и да понеса още един отрицателен резултат!Сигурно яко ще рухна психически!Мисля в сряда да ходя на лекар и кой знае какво ще се окаже!Страхувам се да се надявам!Никога не ми е закъснявал цикъла толкова дълго!През целия ми живот общо 2 пъти:1 път по време на абитуриентския бал и то ми дойде на 31 ден при 28-дневен цикъл,а другия път ми дойде на 33ден по време на една тежка изпитна сесия!но и в двата случая си имах пмс,а сега нищо!отначало допреди няколко дни просто чувствах съвсем леко напрежение в яйчниците,а вече не усещам!И съм почти сигурна,че си втълпявам но ми се струва,че често огладнявам и май са ми пораснали гърдите!и често уринирам,но може би имам проблеми с бъбреците и много течности пия!Но понякога човек вижда и чувства това,което иска CryНе знам направо ми идва да се метна отнякъде!Но в крайна сметка човек трябва да приема нещата такива каквито са!Дано всичко бъде наред!желая ви лек ден на всичките и много слънчева седмица,изпълнена само с красиви моменти!чао засега

# 1
  • Мнения: 2 120
Николета, съветвам те утре сутрин с първата урина да направиш тест. като чакаш няма да ти стане по-спокойно, а и вече си е време да отчете вярно. Hug

# 2
  • Мнения: 354
  Не губи надежда, мила. Чудесата стават тчно ,когато не ги очакваме и се съмняваме в тях. Знам колко ти е трудно да се измъчваш с въпроси дали си  бременна или не си.. .
  Когато забременях първия път - нямах никакви симтоми на ранна бременост преди и в първите дни след закъснението.Тогава бях убедена , че не може да е бебе. Имах нередовен М.Да ми закъснява си беше в реда не нещата. Тестове за бременност не съм си правина ,защото си мислех , че е излишно. Някъде окло десетия ден след предполагаемата дата, на която трябваше да ми дойде, отидох на лекар. Бях убедена , че е поредният преглед , на който док ще ми каже да започна да си пия хормонките . Но след прегледа на видеозон чух:"Честито БРЕМЕННА СИ!"От все сърце ти желая да чуеш същите думи и ти.Стискам ти палци. Cry

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Според мен още сега си направи тест, няма какво да чакаш първа урина утре....действай смело, поне ще си наясно. Мен НЕВЕДЕНИЕТО винаги ме е побърквало! Стискам палци!

# 4
  • Мнения: 2 125
Според мен още сега си направи тест, няма какво да чакаш първа урина утре....действай смело, поне ще си наясно. Мен НЕВЕДЕНИЕТО винаги ме е побърквало! Стискам палци!

Бягай в аптеката веднага Laughing Hug
И аз стискам палци и мисли позитивно!  bouquet

# 5
  • Мнения: 747
Nikoleta, действай, не се бави. Лекаря на този етап и без това няма какво да ти каже! До няколко часа очаквам да ни зарадваш с прекрасната новина. И 3 часа непишкане са предостатъчни!
Стискам палци!

# 6
  • София
  • Мнения: 6 356
абе оставете момичето да си се страхува! по-добре да стои в неведение, отколкото на 21 години да преживее УЖАСА ОТ ОЩЕ ЕДИН отрицателен тест (сигурно, ако направи и този, ще й стана трички!).

кво се бъркате в душите на хората -  нека почака малко! в крайна сметка, ако до 9 месеца отдолу не излезе нищо, ще търси друга причина за неидването на мензиса, нали така?

 Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 130
направих тест днес и излезе отрицателен!Явно имам проблем и все пак ще отида на лекар в сряда!Ако не ми дойде до тогава де!Благодаря ви за подкрепата и куража!Стискам палци за по-добри новини от моите! Cry

Общи условия

Активация на акаунт