Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 310
Вече проверих с търсачката и намерих няколко имена, но това което искам да знам е как се справяте със спешните ситуации?
Нашата хомеопатка е д-р К. Костова, но от Октомври до сега не може да се справи с поблема на децата ми. Всеки път ми казва "тази кашлица няма да спре веднага", но това го слушам вече 5 месеца и търпението ми се изчерпва.
Другата причина, поради която искам да я сменя е трудният контакт по телефона с нея. До момента само веднъж ми се наложи да и звъня, и разговора, който проведохме, беше крайно недостатъчен за мен.  И двете ми деца са болни в момента, но ще гледам да избутаме "без да я безпокоя" до утре, когато имаме записан час от преди две седмици. Дори в момента и нямам доверие как ще се справи със състоянията им, защото толкова болни не съм ги водила.
Зная, че добрите и известни хомеопати са много ангажирани и за това ви моля за личните си впечатления от вашите. За мен вашите мнения са много важни! Искам да мога да знам, че когато и да се обадя ще получа адекватна помощ.
Може и на ЛС, да не ни обвинят в некоректност!


А ако Mobidik прочете това, моля да си изчисти пощенската кутия!

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 14:54 от Nevdi

# 1
  • София
  • Мнения: 679
В здравен справочник съм дала координати на нашата хомеопатка д-р Вилма Михайлова,  Ходя при нея от 4 години и съм много доволна.  Скоро да оздравявате.

# 2
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Здравей1Бях чела тук във форума добри отзиви за д-р Стоименова-0888 268415.
Пожелавам бързо оздравяване и слънчеви усмивки в дома ти!!!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 310
Благодаря ви мами за милите пожелания!
Както вече казах, днес бяхме при нашата хомеопатка, най вероятно за последен път. Тя пак обясняваше, как кашлицата всъщност изобщо не трябва да ме притеснява, че е нещо съвсем нормално, че лекуваме "причината за нея". Но аз вече не мога да издържам да слушам как детето ми се раздира от гадна "лаеща" кашлица и то вече пети месец.

# 4
  • Мнения: 35 891
Тя пак обясняваше, как кашлицата всъщност изобщо не трябва да ме притеснява, че е нещо съвсем нормално, че лекуваме "причината за нея".

принципно е права - трябва да се лекува причината, а не следствието, но тя явно се е "позабавила" с лекуването на причината
коя е старата ви лекарка, ако не е тайна?
от мен също още един глас за д-р Михайлова
прегледай и секцията с "бабешки лекове" - на моята голяма дъщеря давам от 3 дни мед с лук и кашлицата й е почти изчезнала
успешно излекуване!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 310
Bubanka, аз вече писах, че хомеопатката ни е Калина Костова. Бабешките лекове отдавна съм ги прегледала и доста от тях съм правила, но....... нищо не действа Sad Даже в момента ми идва да грабна децата и да гизаведа при GP-то Twisted Evil. И двамата кашлят без да спират, а и грипа ги е хванал, болни са от петък. Направо не вярвам да ни се разминат сериозните лекарства! Вчера бяхме при хомеопатката, днес положението  е ужасно! Седя и се чудя къде да ги водя!

# 6
  • Мнения: 35 891
Извинявай, не съм обърнала внимание на името
ако искаш мога да ти дам и тел. на друга лекарка /пиши на лични/, при която водех децата /беше нещо като резервен вариант в случай, че моята я няма, но не е добър вариант да се ходи на двама хомеопати едновременно/

аз бих ги завела при личната, често пъти така правя - щом не става по единия начин, опитвам по другия; по-важно е децата да са здрави, щом не става 'нежно', тогава - 'грубо'

# 7
Здравейте.
Аз мисля, че след като децата боледуват вече толкова дълго време и кашлицата не преминава трябва да потърсите лекарска помощ. Шега не бива да се прави с такива неща и да се разчита само на хомеопатия. Очевидно е, че хомеопата който използвате не може да се справи. Моят съвет е да се обърнете към личния си лекар и то незабавно. Предполагам Ви е ясно какви могат да бъдат последствията.

Желая Ви скорошно оздравяване и по-малко болежки.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 310
Ами то е ясно, че на там отиват работите, само дето хич не ми се искаше Sad

Общи условия

Активация на акаунт