Вода и АМ

  • 430
  • 9
  •   1
Отговори
не мога да разбера защо не ще да пие вода  бебо, при все че е на 8,5 месеца, захраних и 2 от яденетата вече са заместени.До скоро кърмих, но не ми стига млякото и сега кърмя само вечер и през ноща, останалото е АМ.Знам, че като е на кърма не е нужна вода, а като е на АМ трябва ли да се дава?

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз смесвах водичката със сокче и така я пиеше мойта дъщеря.После започна да ги пие отделно и сега си казва кога какво й се пие-вода или сок.

# 2
щом неиска значи водата от АМ му е достатъчна като заместите АМ с твърда храна ще почне да пие вода ти му давай но ако неиска не се притеснявай

# 3
  • Мнения: 46 488
Не иска, защото поема достатъчно количество течности под друга форма.

# 4
  • Мнения: 27 524
И моят син не пие,а отдавна е само на АМ,вече и на други неща и пак не ще.То си знае,щом не иска,не го насилвай,няма нужда.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не иска, защото поема достатъчно количество течности под друга форма.


Така е, явно е достатъчно АМ, което е приготвено с вода и кърмата нощем  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 410
Не се притеснявай. Моето дете също не пие вода. Давам й сокчета и чайче от време на време. Ти предлагай пък то като е жадно ще си пие.

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И моят син беше така, но напоследък, откакто тръгна на кухня, започна да пие водичка, а и сокче, макар и със сламка Wink

# 8
  • Мнения: 649
Не се притеснявай. Моето дете също не пие вода. Давам й сокчета и чайче от време на време. Ти предлагай пък то като е жадно ще си пие.

точно така  Peace  децата най- добре си знаят какво искат

# 9
  • Мнения: 1 178
на обяд приготвям чаша вода или чай и предлагам с пюрето, това е единственото му пиене, през останалото време се муси и не иска, а имаме заместени три яденета ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт