Ейвън - 5

  • 10 232
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 891
Майски каталог - БГ фото

Старата тема

Априлски каталог

Мартенски каталог

Нетна оферта 05/06

Нетна оферта 04/06

Хайде, ... и тази да си я изпишем предсрочно!

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 16:31 от bubanka

# 1
  • София
  • Мнения: 5 826
абонирам се Simple Smile

# 2
  • Мнения: 35 891
аз искам да реабилитирам Подхранващата терапия за тяло - много я бях оплюла, но вчера пак я пробвах, по стечение на обстоятелствата се наложи да постоя 10на минути с нея преди да я изплакна - кожата ми стана като кадифе  Peace Първия път я намазах и я изплакнах веднаха, явно заради това не е имало резултат  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
хехе...от доста време се канех да направя забележка за "еФтиното", ама ме беше срам да не рекат някои, че се заяждам. Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 1 634
Бубанке, вземи се разпиши и в другите подфоруми, барем повечко хора видят подписа ти Simple Smile

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
аз искам да реабилитирам Подхранващата терапия за тяло - много я бях оплюла, но вчера пак я пробвах, по стечение на обстоятелствата се наложи да постоя 10на минути с нея преди да я изплакна - кожата ми стана като кадифе  Peace Първия път я намазах и я изплакнах веднаха, явно заради това не е имало резултат  Rolling Eyes

Подкрепям Peace!И аз останах приятно изненадана от нея!

# 6
  • Мнения: 5 313
Миналото лято изхабих две опаковки от пяната за изкуствен тен и останах много доволна,но гледам,че в новият каталог я няма.  newsm78Някой знае ли ще я пускат ли пак?
Има ли използвали лосиона или спрей-лосиона за изкуствен тен и какво Ви е мнението за тях?

# 7
  • Мнения: 123
и аз си взех тази терапия миналия месец, но нали пише че се слага на мокро, след баня и след това се отмива и аз си помислих че се маже и след това веднага се отмива и също не усетих нищо кой знае какво, дори и след това си се мазах с лосио, а пише че след това не е нужно да се слага лосион за тяло.

днес ми донесоха от серията планет спа с кафява захар и дърво шеа- ексфолант за тяло, та мисълта ми беше на гъбичка ли се слага това или може и без гъба, и това като гел душ ли е имам предвид преди това трябва ли да се измия със сапун и после с това или не трябва. мерси предварително.

# 8
  • Мнения: 3 835
Ексфолиантът се нанася направо на тялото на влажна кожа. Много си го обичкам  Party

Миналото лято изхабих две опаковки от пяната за изкуствен тен и останах много доволна,но гледам,че в новият каталог я няма.  newsm78Някой знае ли ще я пускат ли пак?
Има ли използвали лосиона или спрей-лосиона за изкуствен тен и какво Ви е мнението за тях?

И аз се интересувам!  Simple Smile Май се наричаше мус. Опитвала съм спрея, но не успях да се справя.
Взела съм си от ексфолианта за изравняване на тена в случай на грешки. Имате ли някакви отзиви за него?

# 9
  • Мнения: 123
демек не е нужно да го слагам на гъбичката и преди това трябва да съм се измила със сапун, така ли?
сори ама съм малко по бвано загряваща  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 835
Вече съм забравила какво е това сапун, е освен за пране  Wink

Кафявата захар е на кристали и ексфолиира - не е нужно допълнително да се миеш. За гъбата - както си прецениш. Сложи малко от него, защото е икономичен.
Приятни СПА процедури!  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 123
е да де и аз не се мия със сапун, а със душ гелове, ама думата сапун е по кратка та затова Simple Smile
много ти благодаря за бързите отговори, още сега влизам да го изпробвам   bath1

# 12
  • Мнения: 5 313
И аз се интересувам!  Simple Smile Май се наричаше мус. Опитвала съм спрея, но не успях да се справя.
Взела съм си от ексфолианта за изравняване на тена в случай на грешки. Имате ли някакви отзиви за него?
Права си Peace,сега видях,че пише мус.

# 13
  • Мнения: 3 835
И лесно ли се нанася - има ли опасност да стана на петна?

# 14
  • Мнения: 5 622

 Аз пък съм много разочарована от муса ФДТ на Ейвън! Цвета му въобще не ми пасна, камо ли пък да ми се напасне на естествения цвят на кожата  Close И сега само съм го пробвала и така си и седи. Пуснах и тема, но никой не прояви интерес към него, да му го дам, а аз да си купя нов някакъв  Rolling Eyes

А какво ще кажете за шампоаните на Ейвън? В предния каталог ли беше имаше някакви на доста изгодна цена и мъжа ми си купи 2  Crazy, но ми се струва, че много бързо заминава това количество  Thinking

От новия каталог, ще поръчам поне 2 неща.. едното е ексфолиант за тяло на ПЛанет Спа. Другото съм забравила какво беше, като му дойде времето за поръчка, ще се подсетя  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт