Бременни- голям ли ви е корема?

  • 7 490
  • 62
  •   1
Отговори
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз влезнах в шестия месец, но корема ми е доста голям и от време на време ме боли ниско долу- възможно ли е големия корем  да е  причината! За два месеца съм надала 2-3 кг, но иначе обиколката на корема ми е +14 см  Embarassed. А при вас бъдещи мами-  как е? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 5 103
Ми голям е и то много.

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Е да, обаче като гледам ти си вече почти накрая и е нормално- а аз съм едва в шестия! Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 103
Е да, обаче като гледам ти си вече почти накрая и е нормално- а аз съм едва в шестия! Rolling Eyes
В шестия не ми личеше, че съм бремена Joy изведнъж порасна моят корем.

# 4
  • Мнения: 8 505
Моят започна да расте през 6.месец.На финала пак не беше голям.

# 5
Аз съм в средата на бременността и някак изведнъж ми изкочи коремчето-като го измерих вече съм качила близо 14 см,а в същото време не наддавам на килограми.....странна работа,ама факт newsm78

# 6
  • Мнения: 535
Аз да ти кажа за мое голямо учудване корема не ми е голям,като за 9 месец.Но си мие тежко независимо от това! Whistling

# 7
  • Мнения: 3 760
При мен още в 4-ти месец беше големичък. После в 5-ти още по-. В шести - ехеееееее. А да не ти разправям какъв стана в 9-я...  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 2 671
Огромен!!! Чак се тревожа как ще си го нося още месец и половина...

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят корем започна да расте в 4ти месец, в 6ти имах корем като на бременна в 8ми месец, а на финала беше умопомрачителен Rolling Eyes Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 4 362
Моят започна да расте през 6.месец.На финала пак не беше голям.

И при мен е така,не е много голям  Rolling Eyes а  в 6-ти пък изобщо въпреки ,че съм +доста килца качени главно на крака и дупер  Blush  

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Пуснах темата най-вече за да попитам дали сте имали болки към 6-тия месец и ако да-  мислите ли, че са били заради големия корем! Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 601
   Този петък бях на преглед и ми премериха коремчето,коментара беше вървиш от едрите Rolling Eyes Имам заплашително голям корем.
   Малко се поуплаших да не би бебо да е от едрите и да родя трудно.А иначе почна да ми личи още от края на 5-я.
   Болки към 6-я съм нямала ,а аз не мисля,че идват твоите заради големия корем,не виждам връзка между големината на корема и болките,по скоро би трябвало при по-голям корем да имаш болки в кръста и да ти е тежко.
   Питай лекаря си за да си спокойна все пак. Peace

# 13
  • Мнения: 364
в деветия месец изведнъж дръпна мноого напред  Grinning , ама девойката не беше пораснала особено  Embarassed

# 14
  • Мнения: 1 410
В шестия месец и моя корем беше голям, а иначе на бях дебела. Имах такива болки, но не знам дали са били от това.

Общи условия

Активация на акаунт