Пролетна среща - СОФИЯ, 1 април

  • 3 605
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Моето предложение е да е в някой парк или градинка. ако е през деня ..аз Ния не мога да я озаптя ако е в някое заведение, а без нея няма да мога да мина. Също ми се иска да е през weekend-а. Ако е вечерта- то нямам никакви претенции

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 20:31 от Мама от Финландия

# 1
Аз съм на същото мнение, но можем да го съчетаем- да е в парк и да е заведение. Сещам се за Лодки или за Баба Яга, ама не знам по това време дали вече работят, така че казвайте!

# 2
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Ама мислете и за мамите, които не сме от София, и ние искам не срещааа

# 3
  • Мнения: leet
Нека да е в събота или неделя..обедно време:)

# 4
  • Мнения: 351
Добре, нека да е в Борисовата градина или Южния парк някоя събота по обедно време!
Предлагам 01.04... че Ния от 10.04 е на ясла и ще се подготвям след това усилено Embarassed

# 5
  • Мнения: 312
Ама мислете и за мамите, които не сме от София, и ние искам не срещааа

да, да...  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 934
И аз съм за на 01.04, че после ще отлипсваме 10 дена с малката и каката за вакнцията малко ще ходим из прованса а и още нещо ми се струва добро ето това. Тамън с един камък два заека ще удариме. Така че казваите малко време има ама който иска да се организираме викам:)
АМи за тези които не са от София нека кажат удобно ли е в почивните дни, съгласни ли сте за 01.04 засега е само това предложение. Казвайте за да се съобразяваме и с вас.

# 7
  • Мнения: 1 327
аз съм "за". пък и в Борисовата градина е добре!

# 8
  • Мнения: X
Ще дойда, Борисова, Южен парк .. където решите.   bouquet

# 9
  • Мнения: 351
salai  ,
това "тук" не го разбрах... предлагаш да посетиме това събитие? Аз викам ние да се видим пък време за добри дела все ще намерим.....
Хайде в Южният парк по обед!

# 10
  • Мнения: 934
Да geniba, мислех за това да посетим и това събитие нали е в Борисовата градина и да се видим. Така както казах с един куршум два заека. Има място в Борисовата градина за игра на по-големите деца и за бутане на колички на по-малките. Но това е само предложенение. Да казват и другите да предлагат място, където да се видим, този път с децата на куп. Хайде предлагайте за да изберем нещо и да го "оповестим". Да имат време всички да си подредят програмите.

# 11
  • Мнения: 1 327
и аз мисля, че е добре да отидем в Борисовата, хем да се видим, хем да помогнем...

# 12
  • Мнения: leet
Ние можем да дойдем около 11.30 в южния парк между 2 урока:) сме и нямаме друга алтернатива, няма да имаме време до Борисовата градина и обратно...Ако, случайно решите да е в южния парк, пишете в коя част, от към "Иван Вазов" или до "Горен Лозенец".

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Ние също сме "ЗА" - удобно ни е обедно време, кажете къде. И без това се чудя къде да ходим с дребната през съботите и неделите, така че ние сме навити Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 1 751
Уа-а-а Cry, няма да мога да дойда - ние изчезваме на 31-ви от София и понеже не зависи от мен, не мога да отложа заминаването[smilie=smile3514.gif] smile3511
УбачИ, Морги, щом се чудите за уикендите, с ваше позволение, след пролетната ваканция ще ви завлачим в Южен парк - да види твойта дива дребна как се дивее с див батко  Joy
salai, държа си на виното дет' щяхме да го пием от миналата година Mr. Green
Уф, ама много ме е яд, че ще пропусна Close

Общи условия

Активация на акаунт