За зъбките?

  • 470
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Да ви попитам какви са първите признаци на първо разстящо зъбче?

# 1
  • Мнения: 1 410
Дъщеря ми имаше всички признаци за зъбче в продължение на два месеца, но зъбче така и не се появи. Накрая излязоха направо два без никакви признаци. Просто ги видях да се подават плахо от венеца. Съвсем случайно.

# 2
  • Мнения: 997
Много е различно. Според мен първият сигурен признак е подуване на венците. Големият ми син се лигавеше и хапеше от 4,5 месечен. А първият зъб изби на 10,5, без температура и нерви изблици. Малкият боледува непосредствено преди да избият едновременно първите две зъбчета - щом пробиха температурата и разтройството изчезнаха моментално.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 761
При всяко дет е различно. Дияна започна да се лигави към края на 3м, 1вото зъбче изби в 6тия. Нямаше кой знае какви признаци, освен леко надути венци... просто при храненто една сутрин зъбчето тропна по лъжичката Simple Smile
От кучешките нататък... кошмар.

# 4
  • Мнения: 7 430
Дъщеря ми имаше всички признаци за зъбче в продължение на два месеца, но зъбче така и не се появи. Накрая излязоха направо два без никакви признаци.

И при Викторио бе долу - горе така Wink
Към края на 9м започна да слюноотделя - почти месец бе така, после за малко спря и след това се появиха две, белички зъбурчета без да е имал друго неразположение  Peace

# 5
  • Мнения: 1 181
При Павел първия зъб изби без даже да разбера. Един ден както го хранех и го видях, че се е показало. Но горните зъбки и сега кътниците като започнаха да избиват венците му се подуха много. Непрекъснато си бъркаше в устата и лапаше всичко. Отделно и лигавенето. Температура също е вдигал.

# 6
  • Мнения: 8 505
Вече са ти писали,че при всяко дете е различно.
При дъщеря ми единствено се надуват венците и задължително има разстройство.Температура вдигна само при два от предкътниците.Кучешките ги вади като песен.

Общи условия

Активация на акаунт