Спешно: Складът на Макском на Илиянци

  • 3 972
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 379
Извинявайте, че так аспешно, но утре сме решили да ходим да купуваме столче за хранене на Гогата. Четох наскоро тук в темата з астолчетата за храна, че Гранд комфорт на Чиполино го има и в склад на Макском на Илиянци по-евтино. Вече съм решила, че това столче ще купим, но ако мога да го взема с 20-тина лв по-евтино... В Малечко е 135.


Та на въпроса - къде се намира този склад на Илиянци, някой има ли адрес, или карта? И как работят?

Мерси предварително!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Цитат на: SZA
Извинявайте, че так аспешно, но утре сме решили да ходим да купуваме столче за хранене на Гогата. Четох наскоро тук в темата з астолчетата за храна, че Гранд комфорт на Чиполино го има и в склад на Макском на Илиянци по-евтино. Вече съм решила, че това столче ще купим, но ако мога да го взема с 20-тина лв по-евтино... В Малечко е 135.


Та на въпроса - къде се намира този склад на Илиянци, някой има ли адрес, или карта? И как работят?

Мерси предварително!

Мале, ква е тая цена  Shocked Позлатен ли е Grinning

# 2
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Kissa
Цитат на: SZA
Извинявайте, че так аспешно, но утре сме решили да ходим да купуваме столче за хранене на Гогата. Четох наскоро тук в темата з астолчетата за храна, че Гранд комфорт на Чиполино го има и в склад на Макском на Илиянци по-евтино. Вече съм решила, че това столче ще купим, но ако мога да го взема с 20-тина лв по-евтино... В Малечко е 135.


Та на въпроса - къде се намира този склад на Илиянци, някой има ли адрес, или карта? И как работят?

Мерси предварително!

Мале, ква е тая цена  Shocked Позлатен ли е Grinning


Ами не, пластмасов е  Simple Smile Просто съотношението качество/функционалност - цена на това стобче е много добро. Я иди виж на Чико и Пег Пелегро колко струват...

# 3
  • Мнения: 2 529
И аз това столче доста съм го харесала, SZA Wink
Засега се храним в кошницата за кола, но в най-скоро време и аз ще отделя време да го купя.
Цената е повече от добра според мен като се има предвид, че гледах едно на Чико за 280лв.

# 4
  • Мнения: 3 379
Ами и аз гледах на Чико за 280 лв, сигурно е същото, а всъщност има същите функции като това на Чиполино. Затова и на мен ми се стори разумна цената.

# 5
  • София
  • Мнения: 173
Отвори някое списание "Мама" или "9 месеца", потърси реклама на Чиполино (има телефон), попитай за номера на склада и те ще ти кажат. Складовете в Илиенци са с номера. Ако не можеш да намериш телефон просто отивате утре и питаш. Ходили сме не незнам как да ти обясня. Зад този склад има голям паркинг на който можете да спрете. Аз имам списания и мога да ти дам телефон, но списанията са в детската стая и не смея да влизам сега да не ги събудя. Като отидеш там няма начин да не го намериш.

# 6
  • Мнения: 6 206
Не знам за София, но в Пловдив, където им е фабриката и имат централен склад е по-скъпо отколкото по магазините. Нашия шезлонг го взехме от там 78 лв, а в Штъркел беше 74 лв.
Така че не знам дали си заслужава да се разкарваш. Въпросното столче на Чиполино го видях в Пинокио за 120 лв. Колко ли ще е на склада?

# 7
  • Мнения: 1 187
Нашето столче е Чиполино Либерте и струва 89лв. в Штъркел. Много съм доволна и все още го използваме.

# 8
  • Мнения: 419
Не знам дали това е склада на Макском, но аз си купих от Илиянци кошарка на Чиполино от едно малко складче, в което имаше само стока Чиполино. Намира се близо до последния вход на Илиянци 1. След като минете бариерата, от лявата страна има нещо като улички.На втората или третата в ляво първата врата. Малко е тъмно и невзрачно, така че се огледайте добре. Успех!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 827
nie bqxme s chipolino grand comfort Wink

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
От главния вход след бариерата втората "пресечка" в дясно  и пак в дясно, има табелка Laughing

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 694
Цитат на: Stani
Не знам дали това е склада на Макском, но аз си купих от Илиянци кошарка на Чиполино от едно малко складче, в което имаше само стока Чиполино. Намира се близо до последния вход на Илиянци 1. След като минете бариерата, от лявата страна има нещо като улички.На втората или третата в ляво първата врата. Малко е тъмно и невзрачно, така че се огледайте добре. Успех!

точно там е незнам номера на слада дали не беше 135 но тел е
 91774 63

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
"Шани" ходи скоро там.
Аз купих Grand Comfort на Чиполино преди година точно оттам за 122 лева.
Скалдът е на много лесно място.
"Шани' ми изпрати и номерът, че го бях забравила , ама съм затрила личното съобщение май.
Това е от Центр. вход втората пресечка вдясно и накрая на уличката пак дясно. Не е трудно за намиране, ама работното им време беше много гадно. Събота и неделя май почиваха, или нещо такова, не помня вече.
Но за това столче си струва човек да отиде до там.
Страшно удобна работа, много качествено, стабилно, голямо, широко, удобно, с голяма маса, лесно се поддържа, абе много съм доволна от тази си покупка. Безценно е направо.

# 13
  • Мнения: 10 758
Цитат на: Kissa
Цитат на: SZA
Извинявайте, че так аспешно, но утре сме решили да ходим да купуваме столче за хранене на Гогата. Четох наскоро тук в темата з астолчетата за храна, че Гранд комфорт на Чиполино го има и в склад на Макском на Илиянци по-евтино. Вече съм решила, че това столче ще купим, но ако мога да го взема с 20-тина лв по-евтино... В Малечко е 135.


Та на въпроса - къде се намира този склад на Илиянци, някой има ли адрес, или карта? И как работят?

Мерси предварително!

Мале, ква е тая цена  Shocked Позлатен ли е Grinning



Не знам какво представлява това столче, но цената му е добра. Поне за мен е така, защото преди 5години, когато купувах за дъщеря ми най-обикновенните и евтини столчета струваха 120 лв. А сега като ги гледам за тая цена мога да си купя супер столче на степени и т.н.

# 14
  • Мнения: 3 379
Благодаря на всички, момичета. Много лесно го намерихме
е, първо объркахме кой е главния вход, ама простено ни е, че не сме ходили от 10 години там  Simple Smile ). Имаха столчета и взехме Гранд Комфорт за 120 лв в синяо-зелената разцветка и съм много щастливя, а и мъжът ми също беше особено доволен от покупката. Мисля, че ще ни върши чудесна работа! Започвам захранването, сега вече съм оборудвана  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт