търся педиатър в 25 ДКЦ Младост

  • 1 354
  • 6
  •   1
Отговори
здравейте мили мами,

Съвсем отскоро живея в Младост и никога не съм посещавала 25 ДКЦ.
Предстои ми раждане до 10 дни и се нуждая от съвет за добър педиатър. моля помогнете ми. Благодаря предварително. Embarassed

# 1
  • по света
  • Мнения: 1 587
Д-р Недялкова  тя е специалист не е личен лекар.

# 2
  • Мнения: 56
Абсолютно подкрепям Juliana!
Д-р Мария Недялкова се занимава и с двете ми деца от раждането им и съм много, много доволна, а и те много я обичат.
Но тя не е личен лекар, а педиатър. Мисля, че трябва да имаш направление от личния лекар, а след това вече можеш да си ходиш като се уговаряш с нея.

# 3
  • Мнения: 243
Препоръчвам ти горещо д-р Маргарита Азади. Тя е специалист детски болести и ние сме при нея откакто се е родил малкия, много съм доволна.
Ако имаш някакви въпроси питай, ще ти отговоря с най- голяммо удоволствие Peace

# 4
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
моето бебе е пациент на д-р Симеонова (3 етаж, 325 кабинет). Много съм доволна, внимателна има подход към децата. Обадих и се преди да родя, уговорихме се щом ме изпишат от болницата да и звънна, още на другия ден беше в къщи, прегледа бебето, даде съвети, отговаря на въпроси. Ходим на консултация всеки две седмици, ако се наложи извънредно....ако се налага я безпокоя на мобилния.

# 5
Благодаря много за бързите отговори, момичета.

има ли сайт на ДКЦ-то откъдето да взема тел. номера на препоръчаните педиатърки.

Ако, ще помоля да ми изпратите коорденати, че вече ми е доста трудно да ходя. Може всеки момент да родя.  #Crazy

Благодаря.

# 6
  • Мнения: 56
http://25dkc.hit.bg/ пробвай тук. Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт