Не ми е много ясно!

  • 797
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
Здравейте, момичета! Аз влизам често при вас, но засега само ви четях. Аз също искам бебче! Вече имам едно  пораснало момче. Тази пролет щях да стана майка за втори път. Но - не било писано. Родих преждевременно. Както и да е. Днес ходих на гинеколог с надеждата, че ще ми каже, че всичко ми е наред. И че живот и здраве като изтекат шестте месеца след раждането може да работим по въпроса за друго бебе. Взеха ми влагалищен секрет. Оказа се, че имам високо ниво на левкоцитите при изследавнията на този секрет. Някой знае ли какво означава това. И пречи ли на забременяването. Лекарката каза само, че нямало страшно. Ама аз точно така се чувствам - стресната. Мисля, че никъде другаде няма да знаят толкова по въпроса, колкото вие тук! Благодаря ви, предварително! Целувам ви и ви желая на всички по едно малко, сладко бебче!

# 1
  • Мнения: 7 718
Първо повтори изследването. Изписаха ли ти нещо?

# 2
  • Мнения: 747
Иначе левкоцитите се покачват при възпалителен процес. Трябва да се разбере откъде е. Спокойно, когато има проблем, има и решение на проблема!

# 3
  • Мнения: 3 166
Изписаха ми някакво вазелинче, което еднократно трябва да изстискам цялото във влагалището!

# 4
  • Мнения: 902
Пусни си микробиология на влагалищен секрет,за да откриете причината за увеличените левкоцити.

Общи условия

Активация на акаунт