За сп.Дребосъчета

  • 5 259
  • 24
  •   1
Отговори
  • ново
  • Мнения: 5 946
Мами на по-големи дечица, купихте ли вече сп. Дребосъчета? Покрай тая реклама, дъщеря ми беше много ентусиазирана и започнахме да го купуваме. Честно казано, имах по-големи очаквания Thinking. Първия брой - няколко неща - паспорт за лепене на стикерите, една папка и списанието - 1,50 лв. Втория брой с безплатен класьор - 2,90 лв Shocked. Еми това ми се струва голяма измама newsm78

# 1
  • В офиса
  • Мнения: 4 008
Те повечето така зарибяват. Имаше едно "Цялата вселена" преди време. Първите броеве на супер цени, а после май 4 лв го направиха. Излиза седмично.Недоумявам кой може да си позволи да си събере цялата колекция.
А втори брой за Египет кога излезе. Аз при кварталния вестникар не съм го видяла. И интересен ли е. Пише ли за мумиите, че мойта им е фенка  Laughing
бтв за по-големите дечица е по-добре май да се купуват онези нижки - Страховитото в науката/историята/... На подобни пари са, а са доста по-интересни.

# 2
  • ново
  • Мнения: 5 946
И втория брой купихме - той е за Египет + класьор за 2,90 лв. Обаче много бързо се беше изчерпал, че ходих в другия край на града да го търся Crazy. За мумиите не пише нищо особено, абе то цялото списание не е кой знае какво Confused

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Цялата Вселена е 2,00 или 2,50 лв.....и излиза всеки вторник, т.е. 4 книжки в месеца, което излиза ...най- много 10 лв на месец.....а е страхотна енциклопедия....но и аз не успявам да я събирам.....Извинете за включването    bouquet
А това "Дребосъчета"за пръв път го чувам...За колко големи деца е?

# 4
  • Мнения: 7 474
Идеята му е добра, но картинките са отврат. Децата са нарисувани като изродчета. Crossing Arms

# 5
Моят син е на 5,5 год. и харесва това списание много. Според мен е малък все още за него, защото не всичко запомня или пък осмисля. Започнах да го купувам, защото видях, че проявява интерес към глобуси, знамена на държави и други неща свързани с географията и различните страни. Наистина зарибяват в началото с ниски цени и големи реклами, но пък всеки който се е разочаровал може да спре да го купува във всеки един момент. Аз лично съм доволна, защото синът ми не заспива по принцип без приказка вечер и това списание е едно разнообразие между другите,които сме купували до сега.
Поздрави на всички, които посещават сайта!
[/color]

# 6
  • Мнения: 1 399
"Цялата вселена" я купувах докато не осъзнах, че с парите които съм дала до момента, ще купя поне две детски енциклопедии Crazy. /говоря за по-сериозни и обемни енциклопедии, не от тези дето са 10-ина лева/
Това беше преди около година и като гледам още не е завършена поредицата Crazy - тя така, непопълнена, дефакто е и почти неизползваема.
А преди 3-4 години имаше едно списание "Опознай света с Уоли" /после издаваха и "Опознай историята с Уоли"/
Съвсем по детски беше написано - по четири-пет реда с характерни особености за дадена държава - природа, забележителности, история, храна, любопитни факти, снимки, картинки, по един комикс, разказче за приключенията на Уоли и компания в съответната страна и т.н.
Освен това във всеки брой имаше и разни ребуси, лабиринти, откриване на разлики и други занимателни игри.
И, разбира се, стикерите - които всъщност са голямата зарибявка за децата. Лепяха се в един атлас.
 "Дребосъчета около света" е нещо подобно /ако не и същото/. В интерес на истината, двата издадени досега броя, съм ги взела Laughing /първият, защото напоследък наблюдавам някакъв култ към Франция и всичко френско, необяснимо за мен Thinking И не можах да й откажа на врънканията. Вторият го взех заради класьора/. Но не съм ги прегледала  Embarassed Embarassed /че моята дъщеря си ги чете вече сама/
Не мисля да ги купувам всичките Naughty Уолитата още се мотаят в един шкаф /ммм да, сравних, подобни са Simple Smile/.
Незнам Thinking - около 50-60 броя най-малко ще издадат Laughing. По около 3 лв всеки - не вярвам да е по-малко Wink. Направи си сметката - за тези пари може да се вземе и нещо по-добро на подобна тематика.
 Или пък, ако все пак, информацията е поднесена по-достъпно за малки деца и детето проявява голям интерес към съдържанието /и, разбира се, ако можеш да си го позволяваш финансово/ - няма нищо лошо в това да я радваш веднъж седмично, месечно или там на колкото време излиза Hug

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 09:07 от stella

# 7
  • Мнения: 122
у дома сме фенове  на "Мечо Пух","Бърборино","Мики Маус"...поне има полезни,достъпни и интересни на децата неща!никак не ми допада оформлението на "Дребосъчетата"
Веселанче,поне "базплатната "папка ще ти е полезна Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 17 258
Дребният много ги харесва, пък аз насърчавам всичко, което го кара да мисли, така че купувам де що има списания  Simple Smile
Мога да похваля АРТИ - много добре направено списание; а напоследък попаднахме на една поредица АЗ МОГА - май е на Егмонт - книжките са "Аз съм на 4 години", "Аз съм на 5 години" и "Аз съм на 6 години" . Перфектни книжки - ако ви попаднат, купете ги   bouquet

# 9
  • ново
  • Мнения: 5 946
у дома сме фенове  на "Мечо Пух","Бърборино","Мики Маус"...поне има полезни,достъпни и интересни на децата неща!никак не ми допада оформлението на "Дребосъчетата"
Веселанче,поне "базплатната "папка ще ти е полезна Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Вал, ние сме фенове и на Бърборино, Барби чаровница, Принцеса, Мечо пух Crazy Мога да отворя цял РЕП. Скоро се разхождахме в Плевен по центъра и тя си поиска "Енциклопедия на човешкото тяло" #Crazy и където види енциклопедия веднага се лепва за нея Simple Smile

# 10
  • Мнения: 510
ДРЕБОСЪЧЕТАТА е новият хит у нас Wink
Списнанието определено : "става",дъщеря ми е на 6 и го четем заедно ,повече -тя,по-малко -аз Joy

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
И у нас са хит Дребосъчетата Laughing
На мен много-много не ми харесват човечетата, а и приказката от първия брой беше просто уникална - да напълниш салатата на големите с живи охлюви. Моя, колкото е див, веднага се въодушеви, та трябваха обяснения ooooh! Иначе още не може да чете, но задачите с буквите ги решава - къде сам, къде с моя помощ. За сега ще го купуваме, пък по-нататък ще видим Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Определено предпочитам да купувам книги вместо списания.

# 13
  • Мнения: 533
И ние сме фенове на списанията - Барби чаровница, Мечо Пух, сега и Дребосъчета, хареса ни списанието, но като цяло най-много се занимава с Мечо Пух, Барби май го купуваме заради подаръците.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 958
"Дребосъчета"  наподобява донякъде "Уили". Понеже синът ми събираше предишното списание , сега пожела да си купува "Дребосъчета".То е за по-малки дечица ,но като е решил.....
На мен  не ми харесва.

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 12:44 от StaM

Общи условия

Активация на акаунт