София - Студентски град

  • 20 549
  • 300
  •   1
Отговори
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Хайде мами да видим има ли някой и от тук,къде сме и кои сме.Ние сме малко в страни-до Симеоновско шосе,но все пак сме в Студенатски град.А има ли други!?

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 00:23 от Tatti

# 1
  • Мнения: 296
здрасти, и ние сме в тази част ама сме много малки още, нямаме и 2 месеца, та си нямам на идея как ще процедираме при разходките.Мен ме не свърта много на едно място и все мисии изпълнявам - или ходя до поликлиниката или да се срещна с някой и не сядам, ама едва ли ще изкарам така като кон да ходя по 2 часа Sad
А другия ми проблем е, че съм навън, минавам покрай вси4ки магазини , а 1 хляб не мога да си купя, как да оставя детето...а е мъни4ко още да го мъкна из Фантастико например ...
та така, ина4е живеем зад 60 блок от студентски град в блок 8 и ще се радвам да се засечем из детските площадки!

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ние сме срещу 55 блок,улицата с посолствата.А за пазаруването,ползвай кенгуру след като направите два месеца,аз поне бях доволна.
   Времето вече се затопля и скоро ще сме по цял ден навън! newsm10

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Я-я най-после и ние си имаме темичка Laughing
Ние сме в 61-ви блок Sunglasses
nasya, има още една форумска мама от вашия блок - fofi. Ще и пиша да се мерне и тя тук. Иначе повечето мами от вашия блок идват на площадката зад 60-ти Wink И ние обикновено сме там.
da_bo, дали сме се засичали, като ходим за децата в градината Thinking То аз рядко ходя, ама ако съм аз - съм с количката и малкия Wink
Имаше и още мами в темичка в Майките, ама явно и те като мен рядко поглеждат тук newsm78

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 17:24 от Ели Тотева

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ели,голямата ми щерка порасна на тази площадка,нашите наборчета скоито играехме са Иван на Ели,Мишо на Галя,Хари на Руми,Борис и малкия Петьо/ newsm78ама как се казавше майка им/ и още няколко,които вече не са в Студентски град.

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Борко и Петьо на Талка май имаш в предвид - те вече са в Люлин. Познавам и Мишо на Галя, но за другите не се сещам Simple Smile

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да именно на Талка,не знаех,че вече ги няма.Отдавна не сме ходили на тази площадка.Май стават все по-малко,а ходят ли още деца там отзад!?

# 7
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Никой не се сеща да пише тук май Thinking Confused
da_bo, в НСА ходите ли? Снощи се видяхме с Марч и Мила (дъщеря и) там добре поиграха децата. Бяха се събрали доста деца.
nasya, защо не идваш наплощадката зад 60-ти блок - близко ти е, а и има доста бебета и мами в момента Simple Smile

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ходим,но каката ни в момента е болна,с температура сме. Weary

А странно,защо не пишат тук,знам че има други мами от Студентски град,но явно не знаят,че си имаме темичка тук.Трябва да ги побутнем малко,та дано се събудят.

# 9
  • Мнения: 296
Ами, ние сега сме малко болни,кашляме въпреки невръстната си възраст и на разходка ходим до поликлиниката Sad. Надявам се се днес утре да сме здравички и ще излизаме.
Площадката ни е съвсем близо, но за сметка на това живееем на 8 мия етаж, а нямаме асансъор и на всяко излизане ми се плаче като свалям и качвам количката.
Ще се видим скоро надявам се Simple Smile
Усмивки за всички!

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Малееее,без аснсьор-ужас.Дано поне количката ти да не е тежка,защото иначе не те виждам.Няма ли къде да я оствяш!?В нашия блок на партера има една стая,където е общия водомер и количката ни стоеше там.Не ми се сикаше да я вкарвам удома,а ни откраднаха една,която бяхме оставили в коридора до вратата. #2gunfire #2gunfireНе знам що за човек трябва да си зада откраднеш бебешка количка,но се случи.
   А на площадката зад 60 блок не сме ходили от две години,понеже повечето приятелчета на Дарина,с които играеше там като малка вече ги няма,но ще наминем,само да оздравеем! newsm61Омръзна ми от болести тази зима.Вие се пазете и оздравявайте бързо!

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Май наистина трябва да пиша на тия мами, които знам, че си имаме темичка newsm78
Нася, da_bo оздравявайте Praynig
Нася, повечето мами от вашия блок май ги познавам. Тези, които са на високо си държат количките в гаражите. Вие нямате ли?

# 12
  • Мнения: 19
еееееееее най-сетне и студентски да се разпише с темичка Laughingздравейте мами-ние сме в 52 блок-още не ги познавам дружките из градинките, но се надявам да се запознаем Joy Joy

# 13
  • Мнения: 296
Ние май пооздравяхме, голяма дума да не казвам ама понамаляха значително сополките и кашля по малко та утре сме на разходка. Ще мина покрай 60 ти блок и покрай 52 може да мина   Party само трябва да събера силички да мога да си сваля коли4ката. Вие по кое време излизате? Ние като сме мънички и спим доста си нямаме още режим и спим когато си искаме, а излизаме когато мама реши Simple Smile, гледам да е по топли4ко само. Хайде засега толкова от мен а утре може и да се срещнем Simple Smile
ако знаех как да вмъкна снимка щях да сложа една за разпознаване, ама засега не можах да се справя Sad

хайде много усмивки за всички

# 14
  • Русе
  • Мнения: 1 155
 55 хайде и аз да се запиша  Mr. Green В 59-ти сме. Надявам се живот и здраве след около 2 месеца да се присъединя към вашите разходки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт