Колко струва изследването за антитела при Rh отрицателна мама

  • 1 876
  • 12
  •   1
Отговори
Гледах в цибалаб:
Опр слаб D антиген
41.70 лв

Ама дали е това?
Някой знае ли къде мога да проверя цените и в други лаборатории?

# 1
  • Мнения: 81
как бе безплатно е ,поне моето беше така ,през цялата бременност

# 2
То това ясно (и на мен първата бременност ми беше безплатно), ама 3 месеца между всяко изследване сега ми се струват много - ами ако днес ми излезне отрицателен резултат, но след 1 месец вече не е такъв - ще го хвана чак след 3 месеца, когато е следващото задължително изследване.

Та си мислех, ако е някаква поносима цена да си го правя всеки месец. Та затова питах дали е това изследване.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 426
През цялата бременност правих 3 пъти изследване за антитела. В една лаборатория в "Люлин" ми вземаха по 25лв.

# 4
  • Мнения: 376
В Света София преди почти 2.5г. струваше 20 лв.
Ако искаш пиши на лични.

# 5
  • Мнения: 2 171
В Шейново беше 25 лв. Аз си го правих 3 пъти, като платих само първия път, след това си ги правих в 27-ма поликлиника, където го правят с направление за 2 лв. Струва ми се, че 3 пъти са си достатъчни за това изследване.

# 6
  • varna
  • Мнения: 404
за бременни жени е безплатно

# 7
безплатно е!вземи брошурата на цибалаб.всяка бременна в 28г.с.,в 32 г.с и в 36 г.с има право на безплатно изследване за RH!аз бях така

# 8
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
за бременни е безплатно, но някои гинеколози не го знят
кода на изследването чрез здравната каса е 12.05 искай направление от гинеколога си с този код, а изследване може да си направиш в Цибалаб или Кандиларов, те също имат договор със Здравната каса за това изследване

# 9
  • Мнения: 273
и аз съм (Б-) и с направление за антитела ми взеха само 0,50лв.

# 10
  • Мнения: 3 537
Преди около 2 години си плащах по 20 лв в една частна кленика близо до нас. 3 пъти съм правила изследването -3,5,8 месеци .И тогава уж казваха,че е безплатно ама нъцки

# 11
  • софия
  • Мнения: 4 974
и аз съм Б- и през двете ми бременности по три пъти са ми правили изследвания и нито веднхъж не са ми искали пари,напоследък чувам толкова странни  неща за всевъзможни неща за плащане от бременни че свят ми се завива,даже се шегувам от време на време че добре че мойте деца вече са отчетени.....хахахахахахха

# 12
  • Мнения: 694
Преди месец прави точно в Цибалаб. Ако наблюдаващия те гинеколог ти даде направление е напълно безплатно, освен 2.50лв. за манипулацията. А преди близо 3г. бяха платени, сега ги поема касата.

Общи условия

Активация на акаунт