Проект Дете Мое

  • 1 215
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 718
http://www.tochildren.org/kniga3/3_11.html

Не рекламирам проекта Simple Smile
Днес в градината на Дияна имаше пролетен празник. Постановката ми хареса. Порових се по нет-а и открих коя приказка са ползвали Simple Smile

Има и други приказки. Някой от вас може да и си хареса нещо от там   bouquet

А ето и моята калинка Simple Smile

# 1
  • Мнения: 510
Празникът е страхотен,мерси и за сайта  Simple Smile

Не сте на ски-училище,явно  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
Сме, сме, но са се върнали по-рано и веднага ги преоблякоха. Аз тичах да нося прословутия червен чорапогащник Simple Smile

# 3
  • ново
  • Мнения: 5 884
AnMary, снимките са чудесни, празникът е бил много хубав със сигурност, а калинката е много сладка Hug
И Стели ще имат пролетен празник на 30 - ти, ще снимам и ще пусна снимки Simple Smile
За сайта  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
AnMary, много ти е хубава балеринката Grinning
Кога ще ги запознаем тези деца /не само твоето и моето де, а всички на мамите тук/?

# 5
  • Мнения: 7 831
Ан Мари, много е сладка малката калинка, да ти е жива и здрава.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
не ти виждам снимките  Sad

# 7
  • Мнения: 3 034
Този проект изглежда интересен  Flutter
Много е сладка калинката  Heart Eyes
Аз много си мисля напоследък за домашен куклен театър, в който да учстваме двете с Макка, а тати да гледа  Mr. Green но може да направим нещо с няколко деца и няколко татковци да гледат  Laughing

# 8
  • Мнения: 448
Аз направо ги обожавам тези тържества в градината.До сега сме били на две.Миналата година беше приказка за горски животинки и нашия беше Ежко Бежко.Много са сладки малките, с тези костюмчета и с нежните си гласчета как си казват репликите, направо ми пълнят душата.А тази година тържеството беше "Четирите год. времена" на Вивалди.Марти беше лятото, всички танцуваха и пяха.Абе, направо е приказно.Жалко, че не мога да кача снимки, много са сладки всички малчугани. Joy

# 9
  • Мнения: 2 332
Какво съвпадение - и в градината на Йоана имаше празник вчера, и тя беше калинка! За съжаление ние много късно разбрахме, че трябва да е облечена така, и не успяхме много подходящо да я облечем... Това, разбира се, не попречи на доброто и настроение Wink. Страхотна е твоята калинка, Ан-Мари, да ви е жива и здрава!

# 10
  • София
  • Мнения: 39 718
Лекси когато кажеш, някоя събота и неделя, по топличко Simple Smile Моята пее нещо за СфЛенд Simple Smile

Ивче когато живеех при баба ми, децата от махалата правихме театър за хората от улицата. Нашият гараж беше сцената. Това го бях забравила. Страхотно детство имах Simple Smile

Роси при нас предварително казват как да бъдат облечени децата, или поне какво да носим. Костюмите за момиченцата ги дадоха от градината, бяха облечени в трика, + полички пачове. Момченцата бяха кой с каквото има.
Слушах учителката на Дияна да обяснява на една мама от групата (тя е с 2ма близнака):
- Имат ли кожени елеци?
- Не.
- А, аз съм виждала да идват така на градина.
3-4 от момченцата бяха бръмбари рокери, та учителката искала кожени гащи и елеци Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 332
Роси при нас предварително казват как да бъдат облечени децата, или поне какво да носим. Костюмите за момиченцата ги дадоха от градината, бяха облечени в трика, + полички пачове. ..
Явно при вас организацията е по-добра Simple Smile.

# 12
  • София
  • Мнения: 625
Страхотна е калинката Laughing
А кога се правят тези тържества? В смисъл родителите може ли да присъстват/май тъп въпрос newsm78/
питам щото сме в ясла и при нас естествено няма такива..........

# 13
  • Мнения: 2 332
Страхотна е калинката Laughing
А кога се правят тези тържества? В смисъл родителите може ли да присъстват/май тъп въпрос newsm78/
питам щото сме в ясла и при нас естествено няма такива..........
При нас започнаха да правят празненства от тази година - т.е. 2-ра група в ДГ.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
В градината на Дияна има тържества от яслата.
Ако е за родители се пише покана на таблото пред групата Simple Smile
най-уплашени бяха във 2ра група в яслата, бяха едни ревове, едни сълзи... сега вече са по-отракани Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт