С какво перете дрешките на бебоците?

  • 2 226
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Термина ми е след три седмици и се замислям вече над какви ли не неща.  Rolling EyesТа относно прането - с какво перете дрехите на мъничето?  newsm78Казват, че прахта за пране може да раздразни бебешката кожа, но пък нали има вече и специални бебешки прахове. Моля ви споделете вашия опит Praynig

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз перях с Тео бебе само един месец, после с нашия си прах за пране, а той е или Персил или Ариел, ползвам и омекотител

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
След всички изпозвани бебешки прахове останах най-доволна от "Сано-максима сензитив"!

# 3
  • Мнения: 2 849
Пера с тео-бебе или Роса и омекотител .Ако се притесняваш пускай пералнята на двойно плакнене . Peace

# 4
  • Мнения: 64
 Само с Тео бебе, при по-ниски обороти на центрофугата. Не съм имала никакви проблеми.

# 5
  • Мнения: 559
Аз пера с течен перилен препарат Persil Sensitive и съм много доволна.

# 6
  • Мнения: 1 446
Тео бебе и ли Персил. Можеш да пускаш на допълнително изплакване пералнята.

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Сано Максима за бебета, Бебе Роса
не ползвам омекотител за дрехите на дребния

# 8
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
пера с тео бебе в пералнята,а иначе ако е нещо по малко на ръка с някакво бебешко сапунче.

# 9
  • Мнения: 179
В началото перях със Сано-Максима сензитив, а сега с Персил сензитив. И от двата съм много доволна!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Пера ги с Тео-бебе и с омекотител Сензитив, без значение от марката Sunglasses

# 11
  • Мнения: 41
Аз перях с Тео бебе само един месец, после с нашия си прах за пране, а той е или Персил или Ариел, ползвам и омекотител

и аз така!

# 12
  • Мнения: 1 059
Бях взела някакъв концентрат сензитив но се сещам за името му. И с тое бебе съм прала.

# 13
  • Мнения: 1 878
Само с Тео бебе и мисля да остане така до годинка после може и с нашия, но пък той е силен та ще видим  newsm78 - има време. За нежните кожи е нужна нежна грижа и пране  Heart Eyes

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
В началото с Тео бебе,сега с Бебе Роса.Взела съм си Персил сензитив.Омекотител ползвам от третия месец.

Общи условия

Активация на акаунт