Диета след анализ на кръвта?

  • 1 810
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 554
Момичета искам да попитам някой знае ли къде в София вземат кръв за анализ за да определят кои храни са полезни и кои вредни за организма. Скоро даваха по Огледала, една актриса която обясняваше как след такъв анализ на кръвта, са и направили списък с разрешени те и забранени храни и как започнала да слабее. А вчера сутринта гледах "Тази сутрин" и казаха че тук в БГ вземат кръват и я пращат в някаква лаборатория в Холандия. След това ти дават списъка с разрешените и забранените храни. Една диетоложка обясни че освен че се отслабва се и лекуваш от разни гастрити, язви, задържане на вода, оправял се метаболизма и т.н.
Та някой ако знае в коя лаборатория в София вземат кръв за този анализ моля да сподели. И ако знаете цени също.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 1
  • Мнения: 2 282
Ще попитам. Една приятелка наскоро започна, резултата е 5 кила за 2 седмици. Цената мисля, е беше 70 лева, айде няма да говоря наизуст.

# 2
  • Мнения: 4 202
Скоро Венета Райкова спомена някъде, че се храни по този начин.

# 3
  • Мнения: 23
www.rallis.hit.bg  Препоръчват първо консултация с диетолог  и правят такива изследвания. Мисля, че бяха 70 лв.
Не съм го пробвала, но бях при диетоложката..

# 4
  • София
  • Мнения: 7 753
mayamaya ,нещо не ми се отваря тази страница.  Sad

# 5
  • Мнения: 428
аз пък разбрах че струват 1500лв тия изследвания ShockedЩото ако са 70лв-съм първа!!! Laughing

# 6
  • Мнения: 554
Благодаря ви, ще чакам повече инфо, че и аз не мога отворя тази страница. По късно пак ще пробвам. Laughing

# 7
  • Мнения: 23
РАЛИС
Специализиран център за отслабване

Ралица Тодорова

София, Владайска 75
Руски паметник
тел: 02/953 30 08
mobile: 0888 405 375
www.rallis.hit.bg

# 8
  • Мнения: 23
Пробвай! Дано е това, което търсиш. Успех

# 9
  • Мнения: 23
Moже би е моя грешка  - това да генетични тестове, но според мен се взима кръв за тях така или иначе.. ето услуги и цени

Диетологична консултация - 15 лв
 
Дерматологична консултация - 15 лв
 
Индивидуални генетични тестове за поносимост на различни видове храни - 70 лв
 
Компютърна диагностика на % мазнини в организма - безплатна
 
10 дневна редуцираща мазнините програма: гарантира намаляване на обиколките до 6см. корем и ханш,и до 4см. бедро. Включва 4 процедури LPG и 6 процедури SPA - 330 лв.
 
Безболезнено почистване на лицето с ултразвук - 30 лв.
 
Терапевтични програми за хидратация и лифтинг ефект - 35 лв.
 
Ултразвукова подхранваща терапия "антибръчки" за очен контур, устни, шия и деколте - 35 лв.
 

# 10
  • Мнения: 554
 mayamaya благодаря, но мисля че не е това. Защото казаха, че кръвта не се изследва в БГ. Не е точно диета, а просто един списък: зелена зона - разрешени храни, жълта - не се препоръчват, червена зона - забранени храни.
Офф, всъщност може и това с генетичните тестове да е. Ще звънна. Още веднъж благодаря.

# 11
  • Мнения: 295
http://www.isu.bg/nutrontest/index.htm
Това тук са вепросните кръвни изследвания. Цената е само.......1350лв #Crazy

# 12
  • Мнения: 554
Natalka   точно това търсех! smile3501
Благодаря ти! Но цената неистина е  #Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 10 291
Момичета, тази тема доста я обсъдихме... потърси с търсачката, проблема е че изследването струва 1350лв.
Ще дадеш ли толкова пари за изследване на кръвта  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 282
РАЛИС
Специализиран център за отслабване
Ралица Тодорова
София, Владайска 75
Руски паметник
тел: 02/953 30 08
mobile: 0888 405 375
www.rallis.hit.bg
Точно това е мястото. Води се генетичен (спа) (не че е едно и също!) тест за поносимост към различните храни. 70 лв. е цената с анализ на място, иначе пращали и в чужбина за над 1300 долара (а не лева).
Приятелката ми каза, че не е особено доволна. Има 3 списъка - бял, зелен, червен (неутрално, препоръчително, забранено) с храни, препоръка за разделно хранене и примерна 14 дневна диета. От 5 те кила е качила пак 1-2 вече, и много от храните ги няма по списъците.

Общи условия

Активация на акаунт