Колко години е разликата между децата ви

  • 3 178
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 492
Имам момченце, юли ще става на 7 г. Иска ми се 2-ро дете, но не знам дали сега е момента."Големия" Simple Smile ще е първи клас и ще има нужда от мен, а аз с бебе ...просто незнам...при вас как е?

# 1
# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На моите госпожици разликата е точно 40 месеца.
Имам приятелка, която си роди второто детенце 2 месеца преди голямата да тръгне в 1 клас. Каза, че системата е супер - първите месеци, когато беба все още спи много, каката има нужда от наглеждане и мама може да го прави.

# 3
  • Мнения: 382
При нас са точно 7  Hug И мойта идея беше да имам второ - първото като тръгне на училище Sunglasses

# 4
  • София
  • Мнения: 4 575
1 г. и 7 мес. Не мисля, че ще е проблем, че голямото тръгва на у-ще.

# 5
  • България-София
  • Мнения: 573
7 минути  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 492
Браво jump поздравления за близнаците,решила си проблема кога да е второто, но може да действаш за още:) family6
 
 

# 7
  • Мнения: 1 492
inik  - как се справяте? Не е ли трудно?

# 8
  • Мнения: 3 069
Големия ми син е на 20 години, малкия е на 18 и сега чакаме още едно момче Hug

# 9
  • Мнения: 3 042
Ами моят син се роди в денят, в който каката тръгна на предучилищна /кара я към училище/ т.е. 15.09.2004г. Разликата им е 6г и 7м.

# 10
  • Мнения: 177
Разликата между моите деца е 5 години и 8 месеца. Голямата сега е 1-ви клас и ходи на занималня, защото мисля, че вкъщи няма да е лесно да си подготвя домашните, пък и аз не бих могла да й обръщам нужното внимание за това.

# 11
  • Мнения: 102
Ако реша да оставя детенцето(първи месец съм бременна) разликата ще е 1г.6м.
Още много се двоумя, но до другата седмица най-късно трябва да съм решила.
Искам да питам  ТаняП. как се справя. Знам че е много трудно точно с такава разлика.
На мен идеята ми беше разликара между двете да е около 6-7г., но сега уви съм изправена пред много труден избор.

# 12
  • Мнения: 2 255
12 години без някакви си 40 дни  hahaha

# 13
  • Мнения: 135
1год и 5мес.

# 14
  • Мнения: 522
Първото детенце ми е на 5, второто е на 3, а бебока е на 1 годинка - с малки разлики почти през 2 години!

Общи условия

Активация на акаунт