Препоръчайте ми гинеколог

  • 820
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте!

Неволята ме доведе  Sad
Ще бъда много признателна на всеки, който ми помогне със съвет или някаква информация по темата.
Най-голямото ми желание е да забременея. Правим опити от три месеца. Съвсем в началото сме.
Предисторията:
От 10 години насам имам проблеми с хормоните. Висок тестотерон, нисък прогестерон, висок пролактин. Като резултат от тази комбинация задържам фоликули, образуват се кисти. Предполагам, че уравнението е добре познато. Мнозина са лекарите, които съм посетила през годините. Няма да казвам, че чух редица противоречиви становища. Общото заключение е - ПОЛИКИСТОЗА. Лекувана съм стандартно - хормони и достинекс. Истината е, че състоянието ми не се променя - нито към по-добро, нито към по-лошо. Лекарите са на мнение, че в случай, че изобщо мога да забременея, ще е доста трудно. Неотдавна бях при доктор Тодовор от клиника БРАТЯ ТОДОРОВИ. Той категорично отхвърли поликистозата. Каза, че няма никакъв проблем и само да пожелая, той ще ми помогне да забременея. В последно време чувам доста обезпокояващи факти, свързани с личността и професионализма му. От месеци отлагам посещението си при него. И в крайна сметка не знам към кого да се обърна.
Ще се радвам на всякаква информация!
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 902
Аз не мога да ти препоръчам лекар,само ще споделя впечатленията си от моя.Това е наистина прекрасен,мил,разбиращ,тактичен и обичащ работата си човек.Името му е д-р Стаменов.
www.invitro-bg.com
Късмет,каквото и да решиш.

# 2
  • Мнения: 747
Подкрепям White; можеш да отидеш и при д-р Коларов- МЦ София, много добър ендокринолог!
Успех ти желая!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И тук копирам инфото ми от днес:
Днес бях при Коларов...Страшно много хора има имаше. Но от другата седмица местят поликлиниката-бул. България 104. тел. 8184600. Пак ще са заедно с д-р Мазнейкова. Дано съм била полезна  Laughing

 

# 4
  • Мнения: 68
Здарвей Ralika,

Аз искам да ти препоръчам Д-р Николов, от клиника Репробиомед. Аз съм много доволна от него, обяснава в подробности, а и най-важното занимава се именно с проблемно забременяване. Ето телефоните: 963 08 04, 980 09 91.

Успех!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Подкрепям White; можеш да отидеш и при д-р Коларов- МЦ София, много добър ендокринолог!
Успех ти желая!
Аз не харесвам отношението на д-р Коларов и на мен не ми помогна много. Благодарна съм и препоръчвам д-р Владимиров.

# 6
  • Мнения: 7 718
И аз съм за Владимиров.

Общи условия

Активация на акаунт