за дървените букви и пъзели на KROKITOYS

  • 784
  • 13
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Здравейте,

дали някой е вземал за детето си дървените букви или пъзели на KROKITOYS. Натъкнах се на тях в една книжарница на ул."Граф Игнатиев" и направо се захснах... мисля да си купим няколко... но тъй като детенце е още малко се чудех, за каква възраст са подходящи и дали въобще се харесват на децата?! Някой дали вече е имал опит в тази насока  Flutter

# 1
  • Мнения: 2 242
Зависи колко функционалности има, понякога ги правят така че и за едногодишно дете са полезни и интересни Wink. С напредване на възрастта се използват и останалите възможности – да се групират/разделят елементите, да се свързват/наслагват и т.н.

Аз съм голям фен на такива играчки – мултифункционални, в началото са интересни защото тракат или имат дупки Mr. Green, а после постепенно стават и образователни, защото всяко елементче си има другарче или място, което трябва да се открие.
Ние имаме подобни на Симба – дават ги за след 1г, но пълните възможности на играта едно дете (според мен) ще използва на 3-4г.


http://www.simbatoys.de/world_of_toys/eichhorn/index.html

Ако можеш опиши ги по-подробно, или дай някоя примерна снимка?

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 22:37 от Slavi

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Слави........ ти си музика за моите уши... или в случая очи  Grinning
има три вида:

едните са големи букви с допълнителни цветни елементи, например буквата А е акула, Б с бик и т.н.

има и пъзели.. например 3 прасенца, които влизат едно в друго и са с различни цветове... и така лъв, лебед, таралеж, който носи на гърба си ябълка и круша  Grinning

има и по-сложни компоции на пъцели

ще гледам да ги снимам, но не съм сигурна как да кача картинката тук в темата, адокато това стане в този сайт има снимка на буквите

http://www.traditzia.bg/products.html#prod

на опаковката пише че имат сайт, но за съжаление не се отваря Confused

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 464

Хей, тези играчки на Симба са страхотни !!!!!!!!! Аз не съм подозирала за тяхното съществуване... кажи от къде могат да се купят... досега не съм ги срещала  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 242
Ааа имаме подобни на буквите  smile3521 – даже цифри и букви, които се пъхат в отвори.
За момента вършат следната работа – Зори се учи как да ги измъква, но не според предназначение Mr. Green. Очаквам тия месеци да се научи да ги напъхва в който и да е отвор и до 1година да ги напъхва в правилният Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Докато стигнем до цифрите като цифри и буквите като букви бая пот ще се лее hahaha, но важното е че вече вършат работа

За пъзели обаче мисля че няма да са им интересни още newsm78, зависи де дай да им хвърлим едно око Wink

# 5
  • Мнения: 364
пъзелите са страхотни - започна да играе с тях на около година и девет месеца и още не са й омръзнали - и са здрави!  Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
пъзелите са страхотни - започна да играе с тях на около година и девет месеца и още не са й омръзнали - и са здрави!  Grinning

указва се че има много интересни креативни неща за деца произведени в България ! Аз определено съм приятно изненадана, от книжките, пъзелите и много други помагала, които видях в книжарницата

# 7
  • Мнения: 2 978
....... Натъкнах се на тях в една книжарница на ул."Граф Игнатиев"......

Лелеее супер са..къде точно се намира тази книжарница?

Дали ги няма в Комсед тези неща newsm78

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Имаме няколко от буквите и вече са потрошени, но голяма игра пада....заради тях научи буквите , вече познава В, П, М, Т, О, Е, И, Л, Щ......сочи ми ги сам и ги произнася...направо изпада в захлас и сега навсякъде като види буква- сочи я и крещи" В-в-в", например

Като порасне пак ще му ги купим.........ние ги взехме от Премама за 5 лв, но в Малкия цум ги има за по 3, 50 лв.......изобщо в малкия цум има супер играчки, но за по- големи, включително супер миниатюрни малки тухлички, керемидки от глина към тях цимент и всичко, за да се построи истинска малка къщичка.......

При вас на каква цена са?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Имаме няколко от буквите и вече са потрошени, но голяма игра пада....заради тях научи буквите , вече познава В, П, М, Т, О, Е, И, Л, Щ......сочи ми ги сам и ги произнася...направо изпада в захлас и сега навсякъде като види буква- сочи я и крещи" В-в-в", например

Като порасне пак ще му ги купим.........ние ги взехме от Премама за 5 лв, но в Малкия цум ги има за по 3, 50 лв.......изобщо в малкия цум има супер играчки, но за по- големи, включително супер миниатюрни малки тухлички, керемидки от глина към тях цимент и всичко, за да се построи истинска малка къщичка.......

При вас на каква цена са?

аз за първи път видях буквите в книжарницата на ул.Граф Игнатиев, на спирката на трамвая, малко преди ул."Раковска". Цената на една буква беше около 5 лева

сега се обадих на телефона, който е на етикета на пъзелите и се указа, че производителите са склонни да продават ми продадат директно с отстъпка буквите на цена 3 лева  Laughing
много съм доволна.. още повече след като така добре се възприема от децата.... аз първоначално бях по-скептична... много абстрактни ми се струваха тези букви.

Можеш ли да кажеш на каква възраст за първи път даде на детенце да си играе или занимава с буквите  newsm78

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не си спомням, може би на вашата възраст.....имахме си една игра- той вдига буква а аз викам" АААААААА", " бЪЪЪЪЪЪ" и така.......после се научи да ми вдига ту една ту друга по- бързо и по- бързо , до полуда...и си падаше от смях......

Я напиши телефона и интернет адреса им, че ги нямам, моля

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Не си спомням, може би на вашата възраст.....имахме си една игра- той вдига буква а аз викам" АААААААА", " бЪЪЪЪЪЪ" и така.......после се научи да ми вдига ту една ту друга по- бързо и по- бързо , до полуда...и си падаше от смях......

Я напиши телефона и интернет адреса им, че ги нямам, моля

Веднага !
имат само един мобилен тел:0887241806

а интернет адреса не им работи
имат имейл: info@krokitoys.com

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много благодаря Grinning

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
само да внеса уточнение: буквите ми ги предложиха на цена 3.30 лева, а пъзелите на цена 6 лева... не можах да се спазаря за по-добра цена... но все има разлика  Wink

Общи условия

Активация на акаунт