Болки в ставите

  • 1 892
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 601
 От седмица ме болят ставите на ръцете,и краката.Чувствам си ръцете направо меки.Болката е най-силна като ги свия в юмрук.Мисля че е от липса на калций,но това си е мое предположение.Имали ли сте такава болка и ,ако да какви медикаменти вземахте?Наистина не се издържа вече,адски ме болят.

# 1
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Значи и на мен ми беше така ...като родиш ще мине...няма страшно ..удръж фронта още малко....ако искаш се консултирай с лекаря си ,но поне аз като питах и ми казаха, че било нормално Hug
Леко раждане

# 2
  • Мнения: 1 181
сега си спомням, че когато бях бременна много ме боляха китките, направо нищо не можех да хващам. А след като родих пък ме удари в колената. Не знам на какво се дължи. Нищо не съм пила, чаках да отшуми. Върви на лекар, може да ти предпише нещо и да ти каже от какво е.

# 3
  • Мнения: 5 391
Всички стави ме болят, не вземам никакви медикаменти, знам че като родя ще отшумят болките

# 4
  • Мнения: 601
  Благодаря Ви момичета,ама сега едвам пиша по клавиатурата,смятам до 2 дена да отида на лекар и да ми изпише нещо,защото не се издържа.Но дотогава реших да питам и вас,дали все пак е нормално,знам ли?

# 5
  • Мнения: 1 193
Ох и при мен е трагедия с тези болки и лошото  е, че си ги имам от преди да забременея. Какво ли не изпих, с какво ли не се мазах. Сега в това влажно време направо ми се плаче. Ще следя темата - може да видя нещо ново. Praynig

# 6
  • Мнения: 1 382
Ще минат след като дойде бебчо,мен само в поиследния месец ме мъчи това

# 7
  • София
  • Мнения: 39 717
Честно за ръцете не помня, но краката ме боляха ужасно.
Нормални са болките, но не е зле да направиш консултация с лекар.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Ставите започнаха да ме болят още петия месец. Не можех да спя от болки. Обграждах се цялата с възглавници и спях седнала, защото не можех да мръдна от болки. Странното беше, че ме боляха само вечер и през нощта. Гинекологът ми каза, че мога да се мажа с Фелоран и да увелича калция. Ядях по 2 кофички кисело мляко на ден, понякога с плодове, понякога на айран. Хапвах и много сирене и извара, сутрин - овесени ядки с плодове и мляко и за няколко дни нещата се нормализираха. Лекарят ми беше казал ако не се получи с увеличения прием на млечни продукти да си взема калций на таблетки, но така и не се наложи. Консултирай се възможно най-бързо

# 9
  • Мнения: 2 849
Ще следя темата с интерес ,защото съм със същия проблем .Мислих ,че като родя ще мине ,ама коленете още си ме болят много  .

# 10
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ще се възползвам от темата да питам и аз нещо.Освен болките в ставите имали ли сте болки почти навсякъде.Уточнявам.Болки като бодежи в яйчниците,в кръста(пак като бодеж),Ниско долу на корема и т.н,които да не са постоянни ами ей така да ви пререже.Може да се каже,че почти целия месец се чувствам така и ми е странно.

# 11
  • Мнения: 702
 И аз бях така. Не съм вземала никакви медикаменти. След като родих всичко отмина

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
да, боляха ме ставите, но при мен това се дължеше на многото киограми, които качих Close
Нищо не съм пила, защото нямаше подходящи лекарства за бременни

# 13
  • Мнения: 2 309
И мен откакто влезох в 9-тия много ме болят ставите. Дланите ми се подуват и ме боли и най-малката ставичка. най-силно ме болят тазобедрените стави, до степен че не мога да спя нощем повече от 10 мин. на една страна. А от седмица някъде имам ново 20 - прищипа ми се някакъв нерв на кръста и е страшна болка, масажите не ми помагат. Абе то само корема да беше, щеше да се издържи, ама тия болки...

# 14
  • Мнения: 125
Всичко ме боли, но в последните 3 месеца е нормално. След раждането ще отшуми.

Общи условия

Активация на акаунт