До кога се пие Неоксид по време на бременност

  • 2 870
  • 2
  •   1
Отговори
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Здравейте мамчета!
Още от 9 г.с моята лекарка ми изписа да пия Неоксид всяка сутрин по две хапчета. Интересно ми е ако някоя от вас е пила такива до кога ги е пила. Лекарката ми каза първо да ги пия до 4-ти месец, но сега реши да ги продължим незнайно до кога. Не забелязвам покрай тях да имам някакви странични ефекти, не ми е повишен апетитът, дори напротив, ям по-малко от преди. Приемете въпроса ми като чисто любопитство  newsm78.

# 1
  • Мнения: 4 651
Здравейте мамчета!
Още от 9 г.с моята лекарка ми изписа да пия Неоксид всяка сутрин по две хапчета. Интересно ми е ако някоя от вас е пила такива до кога ги е пила. Лекарката ми каза първо да ги пия до 4-ти месец, но сега реши да ги продължим незнайно до кога. Не забелязвам покрай тях да имам някакви странични ефекти, не ми е повишен апетитът, дори напротив, ям по-малко от преди. Приемете въпроса ми като чисто любопитство  newsm78.


Аз го пия по 2 табл. дневно целогодишно, но не съм бременна. Погледнах листовката - противопоказания няма, само дневната доза е 1 таблетка, ако лекаря не е предписал друго.
По време на бременност знам, че не трябва да се прекалява с вит. C , но в случая вземаш само 200 мг дневно, просто не пий допълнително вит. C, ама питай си лекарката пак.

# 2
  • varna
  • Мнения: 404
можеш спокойно да го пиеш до края на бременността

Общи условия

Активация на акаунт