до кога на шкафа за повиване?

  • 1 604
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
понеже шкафа е доста висок, а малката вече взе да се върти, чудя се да я преобличам ли върху шкафа за повиване или да махна плота и да си го слагам на леглото вече....че става опасно май Rolling Eyes
вие доколко месеца ползвахте такъв шкаф- по-точно върху плота докога сменяхте пампите?
А вграденото коритце в шкафа дето е- то докога се ползва?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз още продължавам да я преобличам на повивника

# 2
Много зависи от това, как ти е организирана стаята. Ние до 5 месеца ползвахме, а после върху леглото, но с използване на подложка, че някой път като се завърти и размаже съдържанието на памперса. Както ти е удобно и най-вече безопасно за бебо.

# 3
  • Мнения: 955
Ако всичко предварително си си подготвила и си внимателна на 6 не виждам причина да се притисняваш. Ако имаш здрав кръст и легло наоколо по-добре на леглото  Laughing

# 4
  • Мнения: 2 125
Ние го ползвахме докато сина ми стана на 1, 8 м. Беше си свикнал там (прав, легнал, на челна стойка Joy) да се преобличаме, но се накъса и го хвърлихме.

# 5
  • Мнения: 748
специален шкаф за тази работа нямаме и слагах повивалнята на масичка, но откакто се научи да се подпира с петички и да се избутва назад ми се изправя косата да не си падне на главата и я слагам на леглото.
а на леглото можеш и да седнеш докато сменяш памперса Wink

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Върху плота на скрина го слагах до 2,5 месеца; тогава се обърна за първи път и оттогава на леглото;

# 7
  • Мнения: 343
Ние още си се преобличаме на плота. Нашият е от тези за легло и веднъж тупна, ама в леглото, въпреки че бях до нея  Embarassed
Бъди внимателна, никога не оставяй бебето и за миг и мисля, че няма да има проблем.

# 8
  • Мнения: 2 047
  Ще си я преобличам на повивалника докато на мен ми е удобно. Малко й стана къс наистина, но да преобличам на леглото е страшно изпитание за кръста.

# 9
  • Мнения: 179
Аз все още си ползвам повивалника. Той е от тези, които се слагат върху кошарата.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 352
Все още преобличам на повивалката.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 164
Докога го ползвах  newsm78 - докъм третия четвъртия месец. Оттогава на спалнята. Наистина оставаш без кръст и гръб. При нас поне баща й се занимава с нея след баня и едно преобличане ми е спестено  ooooh!

# 12
  • Мнения: 163
И аз още я преобличам на шкафа и ще го правя докато е възможно

# 13
  • Мнения: 120
До 7-8 месеца все още го преобличах на повивника, докато един ден макар, че бяхме и двамата с баща му при него той падна от него в леглото и не можахме да го успокоим половин час.От тогава го преобличам на леглото.

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 958
И ние сме още върху шкафа, макар че краката ни доста висят и съм нон-стоп на щрек.

Общи условия

Активация на акаунт