А втори цикъл след аборт

  • 9 716
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 651
С първия всичко беше наред - на 35-ия ден след кюртажа, обаче втория никакъв го няма. Попринцип датата е 24-и, но никога не съм била с цикъл, дотолкова редовен. Започвам да се паникьосвам. Ще изчакам и утре преди съвсем да полудея, но имам особеното усещане, че няма да дойде. Ами сега? Моля ви, кажете нещо. Shocked

# 1
  • София
  • Мнения: 1 941
Иди на лекар. Може да е на хормонална основа. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 311
На мене втория цикъл ми дойде на 30-я ден т.е. се полу4и цикъл от 29 дена което си е направо супер.Лошото е че 3,4 и 5 си идваха когато си искат /не че някога съм била с точен М./ даже 4-я ми дойде на 40 и 5-6 ден Sad  Не се притеснявай излишно миличка просто за по-сигурно иди на лекар ако мислиш че това ще те успокои.Желая ти всичко най-хубаво и повече усмивки на лицето.

# 3
  • Мнения: 388
И аз чакам 2 менстурация да дойде
Вече се нервя smile3511
Но като си ги броях трябва да ми дойде вече! на 20.3
Vesela- az Обади се като ти дойде

# 4
Благодаря ви, милички - дано да дойде, че вече се шашкам. И каквото и да се случи ще ви информирам естествено. Целувки.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 098
Vesela-az ,не се притесняваи,скоро ще ти дойде.Но за всеки случай иди на контролен,няма да ти е излишен.Знаеш всички тук сме минали през много ... ,но не бихме могли да  дадем компетентно лекарско мнение.Цунки

# 6
Знам, че не можете да дадете експертно мнение,rita_zita, и точно затова го искам. Мисля, че от специалисти взе да ми писва - искам човешко мнение. Дали обаче не е много рано за лекар? В смисъл, че реално още няма закъснение, макар и аз да знам, че има, защото никога преди не ми се е случвало. Благодяря ви още веднъж и искам пак да ви кажа, че без вас вече сигурно щях да съм в лудница. Hug

# 7
  • Мнения: 388
Дойде МИ! newsm44
Vesela- az   какво стана дойде ли ти?

# 8
  • Мнения: 651
Неееееее! Браво, mimi4, ти си герой. А на кой ден все пак ти дойде - мойте вече са 30 и продължавам да се чувствам все едно няма да се случи. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 651
ДОЙДЕ МИ!!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm68

# 10
mimi4 Vesela- az ЧЕСТИТОООООООООООООООООО!
РАдвам се за вас! Аз все още чакам за втория цикъл, но имам още около седмица! ДОйде ли, ще празнуваме newsm10

# 11
  • Мнения: 651
Благодаря ти, Anna 04, ще ти стискаме палци да дойде на време да не се нервиш като нас, пък после ще се черпим. Joy

# 12
  • Мнения: 33
Моят първият беше точно като преди аборта, което ще рече 30 дни. Вторият беше на 45 ден... Нормално е всичко да е ненормално след аборта  Wink

# 13
  • Мнения: 651
Вече и аз го разбрах и няма повече да се шашкам. Ама човек като не знае...пита тия дето знаят. Добре че има BG - MAMMA та да има кого да питаме. Да сме живи и здрави да си отговаряме, пък дай Боже и по-щастливи та не само зов за помощ да си отправяме ами и да се радваме заедно. Tada

# 14
  • Мнения: 33
... Ама човек като не знае...пита тия дето знаят. Добре че има BG - MAMMA та да има кого да питаме. Да сме живи и здрави да си отговаряме, пък дай Боже и по-щастливи та не само зов за помощ да си отправяме ами и да се радваме заедно. Tada
newsm74  Не мога да съм по-съгластна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт