А има ли мами на деца от 11-то ОУ , Дианабад?

  • 3 841
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 510
Търся  отзиви за две преподавателки  в началния курс- Кайрякова  и Боянова ... , а и за 11-то ОУ като цяло!

Предстои ми да записвам дъщеря ми в първи клас и тъй като няма да има  навършени 7 години  продължавам с много притеснение да търся най-подходящото училище(отстояние от дома,образователно ниво,чистота) и учителка (компетентна,незакостеняла,весела).

Помагайте  Praynig

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
March имам няколко съседчета ученици и родителите на всички бягаха от 11-то като попарени,никак не било хубаво.що лоши неща съм чула за него-малиииии...Знам,че се твърди,че по-добро и като база и като учителски колектив в района е 55-то,така че провери и там.Успех!

# 2
  • Мнения: 510
March имам няколко съседчета ученици и родителите на всички бягаха от 11-то като попарени,никак не било хубаво.що лоши неща съм чула за него-малиииии...Знам,че се твърди,че по-добро и като база и като учителски колектив в района е 55-то,така че провери и там.Успех!

Вчера бях до училището,децата бяха на екскурзия-дворът беше чист в сравнение с 105-то,светеше,просторен,без никаква вероятност да бъде превзет от строежи.В канцеларията бяха ненатрапващо любезни,дечицата,които не бяха на екскурзия  и срещнах в двора- повече от възпитани...

А  и до мен мълвата донесе само лоши отзиви-имало много ромчета,не била на ниво дисциплината и обучението... На очите си ли да вярвам или ...  newsm78

Пишете мами на деца в 11-то ОУ,моля    bouquet

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А къде е това 105-то?Не съм го чувала изобщо.А за 55-то наистина чувам много хубави неща и ви е на същото разстояние.

# 4
  • Мнения: 510
А къде е това 105-то?Не съм го чувала изобщо.А за 55-то наистина чувам много хубави неща и ви е на същото разстояние.

105-то е забутано между блоковете в "Дианабад" , близо е до р-нт "ДАРА", до спортния комплекс-също .
55-то още не съм го посетила,но мои приятелки имат деца в паралелките "Шилер" и са повече от доволни,обаче как стои въпросът с английските паралелки там -противоречиви са мненията на познатите ми newsm78

А 11-то все още ми е "мътна Индия"  ooooh!

# 5
  • Мнения: 510
Извинете ме,че повдигам отново темата,но ми е належащ въпросът  Embarassed

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами накъде да е по-превзет - част от училището е преустроено на поликлиника (15 ДКЦ). Какво имаш предвид, че няма да направят блок в двора ли?

# 7
  • Мнения: 510
Ами накъде да е по-превзет - част от училището е преустроено на поликлиника (15 ДКЦ). Какво имаш предвид, че няма да направят блок в двора ли?

За съжаление точно това имах предвид  Confused ,че няма да тупнат блок в двора.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А какво те кара да мислиш, че дворът на 105-то има възможност да бъде превзет от строежи? Shocked

# 9
  • Мнения: 510
А какво те кара да мислиш, че дворът на 105-то има възможност да бъде превзет от строежи? Shocked
Рени Peace,нищо подобно не съм казала,просто оградата му от едната страна хич я нямаше и това не ми се хареса Peace- имаше храсаталаци с боклуци и беше доста неугледно,минах и през пушкомче на деца от училището(а съм върл непушач,не казвам,че и в 11-то няма...) .И двата пъти,в които ходих дотам минавах през един нов строеж,преди р-нт ДАРА,бая кално беше,просто ми е много далече,а не съм шофьор и затова го изключих като вариант за училище за 1 клас,въпреки,че имам чудесни препоръки за отлични учители от Yanita, от теб и от приятелки,които вече записаха децата сив 105-то...

Но това,че никой не казва НИЩО за 11-то ОУ ,май също не е много добър атестат за него  Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 4 865
споко, Марч, аз минавам от другата страна (откъм детската градина) - там оградата си я има, строежи няма, пушкомът не се вижда. като изключим циганското обиталище между бензиностанцията и детската градина, всичко друго си е наред Wink

# 11
  • Мнения: 510
споко, Марч, аз минавам от другата страна (откъм детската градина) - там оградата си я има, строежи няма, пушкомът не се вижда. като изключим циганското обиталище между бензиностанцията и детската градина, всичко друго си е наред Wink

Ех,ти също си моторизирана мацка Hug,дано по-бързо ми мине треската за 1 клас,как ми се ще в махалата да имаше едно китно квартално училище,а да не се налага да пътувам по 3 км  ...

# 12
  • София
  • Мнения: 4 865
ние си имаме китно квартално училище, в което май вече и децата от квартала не ходят. затова и поради цял куп други причини пътуваме по 15 км до дианабад. а как си мечтая да мога да излизам без колата...

# 13
  • Мнения: 510
ние си имаме китно квартално училище, в което май вече и децата от квартала не ходят. затова и поради цял куп други причини пътуваме по 15 км до дианабад. а как си мечтая да мога да излизам без колата...
Офф:
Да можех да карам,но съм много зле с очите и рефлексите,а на добрите шофьори се възхищавам  Hug и въздишам като в предния пост "Ех,ти също си моторизирана мацка ",аз управлявам само електрически мотопед и колело  Wink...

# 14
  • Мнения: 5
Живея на една крачка от 11-то, но и двете ми деца учат в 105-то училище. Разликата между двете училища е огромна. Желая ви успех.

Общи условия

Активация на акаунт