Мазило за рагади,но не Germastan?

  • 2 967
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Ox kak го забравих не ми е ясно newsm78,а сега ми трябва за приятелка.Помня че беше към 12 лв. и не трябва да се измива след мазане. Ако някой се сети как се казваше да свирка. Hug

# 1
  • Мнения: 234
Кремчето за зърна на Авент-не се отмива преди кърмене(поне така пише),аз го взех за 16лв.

# 2
  • Мнения: 748
лансинокс
 Peace

# 3
  • Мнения: 1 427
Lansinox  се казва мазилото.

# 4
  • Мнения: 3 216
Lansinox  се казва мазилото.

Абсолютно. Peace

# 5
  • Мнения: 2 433
Lansinox се казва и не се отмива.
НО Naughty
Аз по препоръка на акушерката си взех ВИТАМИН А - течен. Шишенцето струва 2лв и стотинки. Ефекта е същият . С пипетката се капват по 1-2 капки на зърната, мазно е и лекува всякакви нацепвания и протривания и болежки на зърната.
Пробвай и ще се увериш!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз съм за лансинокса.

# 7
  • Мнения: 2 849
Lansinox  се казва мазилото.
Доказан ефект .Няма да съжалиш ,ако си го вземеш. Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 574
Lansinox  се казва мазилото.
Доказан ефект .Няма да съжалиш ,ако си го вземеш. Heart Eyes
Дефламола има същият ефект, но е по-ефтин.

# 9
  • Мнения: 7 640
Linola Fett

# 10
  • Мнения: 18
Дефламол. Трябва да го измиваш преди кърмене обаче. Иначе да се ходи без сутиен и по възможност прави въздушни бани. Много е важно гърдите да "дишат", кожата да не се спарва!

# 11
  • София
  • Мнения: 43 904
Лансинох - но да знаеш, че не на всякъде го има, на доста места не са и чували за такова нещо, аз накрая в една аптека си го поръчах, че поне знаеха какво е въпреки, че в момента го нямаха. Знам, че аптеки зареждащи от лигата го нямат. (поне така беше преди 5 месеца)

# 12
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Пурелан 100....само с него се оправих....

# 13
  • Мнения: 86
Благодаря на всички за отговорите  bouquetМного мило че толкова мами отреагираха веднага.

# 14

аз също ползувам линола фет, но я отмивам преди кърмене или цедене.

Общи условия

Активация на акаунт